AA Bölge Müdürü İsa Sansar Vali Lekesiz'i ziyaret etti

 Anadolu Ajansı Adana Bölge Müdürü İsa Sansar, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz'i ziyaret etti.
AA Bölge Müdürü İsa Sansar Vali Lekesiz'i ziyaret etti
 Vali Lekesiz, Hatay Büro Sorumlusu Levent Harman ile büro müdürlüğü muhabirlerinin de katıldığı ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirdi.
     çok sayıda medeniyete ev sahipliği yapan, farkı dine inanların bir arada barış ve huzur içerisinde yaşadığı Hatay'da yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren Lekesiz, halkı bilgilendirme ve aydınlatma görevini büyük bir sorumlulukla ve objektif bir habercilik anlayışıyla yerine getiren AA'ya ve personeline teşekkür etti.
     Anadolu Ajansı Van Bölge Müdürlüğü'ne Başmuhabir olarak atanan Levent Harman'a da kentte yaptığı çalışmalar için teşekkür eden Lekesiz, Hatay'ın tanıtımı konusunda başarılı çalışmalar yapan AA'nın önemine değindi.
     Vali Lekesiz'in ardından Bölge Müdürü Sansar, Harman ve büro müdürlüğü muhabirleri İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç ile Antakya Belediye Başkan Yardımcısı Faik Selçuk Kızılkaya'yı ziyaret etti.
     Bu arada, Van Bölge Müdürlüğü'ne Başmuhabir olarak atanan Harman'ın yerine AA Hatay Bürosuna İsmihan Özgüven'in sorumlu olarak görevlendirildiği bildirildi.