ABDOCANI DOĞUM GÜNÜNDE ANIYORUZ

 Dünya Kadınlar Günü olan 8 Mart'ta Adocanın annesi Hatice annemizi ve ailesini yalnız bırakmama adına tüm kadınlarımızı gençlerimizi yoldaşlarımızı bu anmaya bekliyoruz.
ABDOCANI DOĞUM GÜNÜNDE ANIYORUZ

Bundan iki yıl önce Gezi eylemleri sırasında polisin attığı gaz kapsülünün başına isabet etmesi sonucu yaşamını yitiren şehit düşen yoldaşımız kardeşimiz dava arkadaşımız Abdullah Cömert'in doğum gününe denk gelen ve ayrıyeten dünya kadınlar günü olan 8 Mart'ta onu anma adına pazar günü vurulduğu yer olan Armutlu mahallesi Abdullah Cömert sokağında saat:14.30'da toplanılıp ardından kabrine doğru anma yürüyüşü yapılacaktır. Dünya Kadınlar Günü olan 8 Mart'ta Adocanın annesi Hatice annemizi ve ailesini yalnız bırakmama adına tüm kadınlarımızı gençlerimizi yoldaşlarımızı bu anmaya bekliyoruz. Yaşasaydı 24 yaşında olacak yoldaşımız ebediyen tüm gönüllerde yaşayacak heryerde anılacak bir ömür unutulmayacaktır..

CHP AntAkyA ve Defne Gençlik Kolları

ABDOCANI DOĞUM GÜNÜNDE ANIYORUZ haberi 06 Mart 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  13630 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle