Abdurrahman Parlak'ı ziyaret

 Eğitim-Bir-Sen Hatay Şube Yönetimi, Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğüne atanan Abdurrahman  Parlak’a, “Hayırlı Olsun” ziyaretinde bulundu.

Abdurrahman Parlak'ı ziyaret

Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü görevine atanan ve çalışmalara başlayan Abdurrahman  Parlak’ı  makamında ziyaret eden Eğitim-Bir-Sen Hatay Şube Başkanı Cevat Önal, Parlak’tan, Antakya’da eğitim ve öğretim alanında güzel çalışmalar yapmasını beklediklerini ifade ederek, “Bu konuda üzerimize düşen ne varsa yapmaya ve sendika olarak desteğe hazırız” dedi.Antakya İlçe Milli Eğitim Müdürü Abdurrahman Parlak, yapılması gerekenleri bildiğini kaydederek, şunları söyledi: “ Bu memleketin çocuğu olarak, şehrime ve insanıma hizmet etmekten gurur duyuyorum. Makamlar gelip geçicidir önemli olan hoş bir seda bırakmaktır. Antakya’da yıllarca öğretmen ve idareci olarak çalıştım yapılması gerekenleri çok iyi biliyorum. Antakya’da eğitim kalitesinin daha da yükseltilmesi için herkesle işbirliği içerisinde çalışmaya hazırım” dedi.

 

Abdurrahman Parlak'ı ziyaret haberi 04 Kasım 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  101925 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle