ABİ KARDEŞ BELEDİYE BAŞKANLARININ ANTAKYA TURU

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Kırk Asırlık Türk Yurdu Caddesi’nde düzenlenen dış cephe iyileştirme ve restorasyon çalışmaları kapsamında ilk harç atma törenine katılmak üzere şehrimize gelen Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye şehri gezdirdi, icraatlarını anlattı.

ABİ KARDEŞ BELEDİYE BAŞKANLARININ ANTAKYA TURU
Antakya’nın her geçen gün geliştiğine ve güzelleştiğine dikkat çeken Başkan Savaş, kent insanına yakışır bir şehir oluşturmak için çaba harcadıklarını dile getirdi.  Bu kapsamda yapılan çalışmalar ile ilgili olarak bilgi aktarmak üzere Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye şehir turu yaptıran Başkan Savaş, 4 yıllık hizmetlerini yerinde anlattı. 2,5 yıl önce imzalanan kardeşlik anlaşması ile Bursa ve Antakya’nın abi kardeş ilişkisi içinde güzel çalışmalar yaptığına ve önemli projelere imza atılmaya başlandığını ifade eden
  
 Başkan Savaş, Kırk Asırlık Türk Yurdu Caddesi’nde düzenlenen dış cephe iyileştirme ve restorasyon çalışmalarının buna güzel bir örnek olduğunu söyledi. Başkan Savaş, gerçekleştirilen şehir turunda Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe’ye yapımı tamamlanan ve hizmete giren semt pazarı kompleksi ile çalışmaları devam eden teleferik, İzmir caddesi sosyal tesisler ve yapımı devam eden diğer hizmetleri yerinde gösterdi.   Antakya’da yapılan çalışmaları yerinde inceleyen ve Başkan Savaş’tan bilgi alan Bursa Büyükşehir Belediye Başkanı Recep Altepe, yapılan hizmetler karşısında hayranlık duyduğunu ifade ederek, Başkan Savaş’ı bu başarılı çalışmalardan dolayı tebrik etti.