Acemi Gönüllülerden İnadına iyilik devam ediyor

Yapmış oldukları birbirinden güzel etkinliklerle adlarını çok sık duymaya alıştığımız Acemi gönüllüler Antakya topluluğu geçtiğimiz günlerde Mustafa Kemal Üniversitesi Araştırma ve uygulama Hastanesi Çocuk servisinde gerçekleştirmiş oldukları etkinlikle bir kez daha farklarını ortaya koydular.
Acemi Gönüllülerden İnadına iyilik devam ediyor
Serviste yatan çocuk hastalara çeşitli hediyeler veren ve onları eğlendiren gurup hastalarının başında bekleyen ailelerin,servis doktorlarının büyük takdirlerini kazandılar. Acemi gönüllüler Antakya topluluğu adına açıklama yapan Sinem Yüksekbaş :”Yapmış olduğumuz ziyarette çocuklarla birlikte hem eğlendik hemde onları bir nebzede olsa eğlendirdik. Çocuklarımıza çeşitli hediyeler verdik, sürprizler yaptık. Her şey onların hastalıklarını biraz da olsun unutup,gülmeleri için.
Onlar bizim umudumuz,geleceğimiz.İnanın yüzlerindeki gülümseme her şeye değerdi.. Aslında bizim asıl amacımız bu. Dünyada özellikle çocukların yüzlerinde bir tebessüm yaratmak ,Acemi Gönüllüler olarak onlarla vakit geçirmekten dolayı çok mutlu ve huzurluyuz.İstiyoruz ki onların tedavi süreçlerinde moral verip,yanlarında olalım ve hastalıklarını sevgi ve gülümsemeyle yensinler.Her zaman söylediğimiz gibi inadına iyilik diyerek yolumuza devam ediyoruz.Damlaya damlaya iyilik olsun.”dedi.
   Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi