ACI BİR KAYIP

Gümüşgöze Beldesi sakinleri dün sabah aldıkları haber ile adeta şok oldu. Belde de doğup büyüyen ve 26 yaşında canına kıyan Doğan Güler’in ölüm haberiyle sarsılan belde halkı şaşkınlığını koruyor.
ACI BİR KAYIP
Doğan Güler’in önceki gün akşam saatlerinde evinden ayrıldıktan sonra geç saatlere kadar eve gelmemesi ailesini ve yakınlarını endişelendirdi. Arkadaşlarının da olaydan haberdar olması üzerine Belde de aranmaya başlanan Doğan Güler’in cep telefonu da kapalıydı. Belde de yaşayan gençler yanı sıra yakın arkadaşlarının dört bir koldan aramaya başladığı Doğan Güler, dün sabah saatlerinde komşu yerleşim birimi Çardaklı köyünde ki bir zeytin tarlasında zeytin ağacına asılı şekilde bulundu. Yaşamına intihar ederek son verdiği belirlenen Doğan Güler’in çevresinde sevilen ve cana yakın kimliği ile tanınıyordu.Cesedin bulunmasıyla birlikte belde sakinleri olayı Jandarmaya bildirdi. Sabaha karşı olay yerine gelen jandarma ekipleri cesedi asılı bulunduğu zeytin ağacından indirdi ve keşif raporu hazırlandı. Olayla ilgili tahkikatın devam ettiği ayrıca gelen bilgiler arasında yer alırken, Doğan Güler’in neden intihar etmiş olabileceği üzerinde özellikle durulduğu bildirildi.
ALİ YOLCU
ACI BİR KAYIP haberi 23 Mayıs 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  88270 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle