ACI DERİN ÖFKE BÜYÜK

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(50, 50, 50); font-family:verdana,geneva; font-size:13.3333px">Diyarbakır&#39;ın Kulp il&ccedil;esinde mecburi hizmetini yapmakta olan&nbsp;ve Diyarbakır Valiliği tarafından verilen bilgiye g&ouml;re &ouml;nceki g&uuml;n yolunu kesen PKK militanları tarafından aracı silahla taranarak katledilen meslektaşımız Dr. Abdullah Biroğul d&uuml;n Diyarbakır&rsquo;da toprağa verilmiştir.</span>
ACI DERİN ÖFKE BÜYÜK

Edinilen bilgiye göre; meslektaşımız başından ve vücudunun çeşitli yerlerinden vurulmuş, 112 ambulanslarının halkımızın sağlığı için gecesini gündüzüne katan meslektaşımıza erişimi de engellenmiştir.Böyle bir eylemi hiçbir gerekçe meşru gösteremez. Hatay Tabip Odası olarak kimden gelirse gelsin, başta meslektaşımız Dr. Abdullah Biroğul  olmak üzere sağlık çalışanlarına ve sivillere yönelik tüm saldırıları ve cinayetleri, şiddeti faillerine bakmaksızın, amasız, ancaksız  dün olduğu gibi bugün de hiç tereddüt etmeksizin nefretle kınıyoruz.Bu terör eylemiyle yaşamdan koparılan Dr. Abdullah Biroğul’un ailesi, sevenleri ve çalışma arkadaşları başta olmak üzere, tüm halkımıza baş sağlığı diliyoruz. Acımız derin, öfkemiz büyüktür.Daha önce defalarca yaptığımız çağrıyı bir kez daha tekrarlıyoruz. Bütün çatışmalar bir an önce sonlandırılmalıdır. Yaşam hakkı, en önde gelen insan hakkıdır. Barışı isteyen, özleyen herkes adına haykırıyoruz: Parmağınızı tetikten çekin! Barış katliamlarla gelmez!

Hatay Tabip Odası

ACI DERİN ÖFKE BÜYÜK haberi 05 Eyl 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  1755 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle