ACI KAYIP EMİN DÖKMECİYİ KAYBETTİK

Hatay Esnaf ve Sanatkarları Odası ile Mobilyacılar Odasında genel sekreterlik yapan Emin Dökmeci adlı personel genç yaşta vefat etti.

Antakya Marangozlar ve Hızarcılar Odası Genel Sekreteri Emin Dökmeci elim bir rahatsızlık sonucu vefat etti.

Güler yüzü, cana yakınlığı ve herkese yardımcı olmaya çalışan kişiliğiyle gönüllere taht kuran Emin Dökmeci’nin vefatı, HESOB ve Mobilyacılar Oda üyeleri başta olmak üzere tüm sevenlerini yasa boğdu. 

Merhum Dökmeci’ye Allahtan Rahmet, ailesi   başta olmak üzere sevenleri ve tüm camiaya baş sağlığı dileriz. Allah Rahmet Eylesin .

ACI KAYIP EMİN DÖKMECİYİ KAYBETTİK haberi 01 Nisan 2021 12:43 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Esnaf Kefalet Ve Sanatkarlar Odası adına Hatay / Antakya muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından  147 kişi tarafından okunmuş 3 kişi tarafından beğenilip 2 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
Kategori
Şehir
ACI KAYIP EMİN DÖKMECİYİ KAYBETTİK haberi, Hatay Antakya Yerel Haberleri Hatay ili Antakya ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2021 yılı içerisinde 147 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Aci+Kayip+Emin+Dökmeciyi+Kaybettik Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
ACI KAYIP EMİN DÖKMECİYİ KAYBETTİK Haberin Detayları için Lütfen Tıklayın! Sayfasını Ben Beğendim. Size de Tavsiye Ederim! 20 Nisan 2021 Salı 00:46 https://firmarehberim.com/haber/yerel/aci-kayip-235665 #ACI #KAYIP #EMİN #DÖKMECİYİ #KAYBETTİK #Haberin #Detayları #için #Lütfen #Tıklayın! #ACIKAYIP #KAYIPEMİN #EMİNDÖKMECİYİ #DÖKMECİYİKAYBETTİK #ACIKAYIPEMİNDÖKMECİYİKAYBETTİK #HaberinDetayları #Detaylarıiçin #içinLütfen #LütfenTıklayın! #HaberinDetaylarıiçinLütfenTıklayın!

Güncel Son Yerel Haberleri

HASİAD TAN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Başkan savaş 13. Dönem Olağan Genel Kurulunda Hatay Sanayici ve İş İnsanları Derneği(HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Murat Hayzaran ile beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 15:46
TAŞTAN SES GELİYOR AMA BAKANLIKLARDAN SES GELMİYOR

Hatay Büyükşehir Belediye Meclisi Nisan Ayı Olağan Toplantısı’nın 2. Birleşimi, gerçekleştirildi.

| 17 Nisan 2021 14:33
HATODER’de Hasan Yetkin Dönemi

Hatay Talasemi Ve Orak Hücre Anemi Hastalıkları Derneği olağan genel kurulu Güzelburç Şah Restaurant’ta gerçekleşti.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 14:05
Aşk! Her yerde aşk değil midir

Bu cümle 15 yıldır aklımda ,kulaklarımda.Lisede Edebiyat Öğretmenim evrensel bir duygu söyleyin diye sormuştu. Hiçbirimiz de tık yok. Hocamız sessizliği bozup ''Aşk, her yerde aşk değil midir?'' diye sormuştu.

Gamze Kumlu Melodi Radyo | 17 Nisan 2021 13:50
BAŞKAN NEJDAT SİN İHRACAT YÜZDE 22 ARTTI

Akdeniz Yaş Meyve ve Sebze İhracatçılar Birliği Başkanı Nejdat Sin, 2021’in ilk çeyreğinde Türkiye’nin yaş meyve sebze ihracatının geçen yılın aynı dönemine göre yüzde 22 artışla 774,5 milyon dolara ulaştığını açıkladı.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:24
HASİAD’tan Vali Doğan’a ziyaret

Hatay Valisi Rahmi Doğan, 13. Dönem Olağan Genel Kurulunda Hatay Sanayici ve İş Adamları Derneği (HASİAD) Yönetim Kurulu Başkanı olarak seçilen Murat Hayzaran ve beraberindeki heyeti makamında kabul etti.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 13:16
Aktarlar Çarsısında Ramazan Hareketliliği

Antakya’da İftar ve sahur yemeklerini güzelleştirmek isteyenler,Misafir ağırlayacaklar ve özellikle hazımsızlık çekenler baharat çeşitlerinden satın almak için Aktarlar çarşısına akın ediyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 13:13
Kılıçdaroğlu Mazbatasını Alan Açıkalın’ı Kutladı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, mazbatasını alan Hatay Barosunun yeni Başkanı Av. Cihat Açıkalın’ı kutladı.

Hatice Ekmekçi | 17 Nisan 2021 13:06
Tavuk sektöründe parlayan yıldız Ali Gazi

Sektöre 1989 yılında Tavuk, Balık ve Yumurta satışı ile giren ilimizin ve sektörün tanınmış iş insanlarından Ali Gazi, 2015 yılında Bey Piliç Hatay Bölge Bayiliğini aldı. 2015 yılından bu yana sürdürdüğü Bey Piliç Bayiliğinde adından söz ettiren Ali Gazi, Defne ilçesine bağlı Ballıöz mahallesinde ki kendi üretim tesislerinde tavuk parçalama, paketleme ve dağıtım işine devam ediyor.

Mehmet Katırcıoğlu | 17 Nisan 2021 12:47
AMANOSLAR BÖLGESİNDE 5 İLDE 6 BİN KORUCU VAR

Saadet Partisi Genel İdare Kurulu (GİK) Üyesi Doç. Dr. Necmettin Çalışkan beraberindeki heyetle, İskenderun’da bir takım temaslar çerçevesinde Amanoslar Şehit Gazi ve Güvenlik Korucuları Federasyonu Genel Başkanı Musa Salık’ı ziyaret etti.

Erkan Mutlu İnan | 17 Nisan 2021 12:23