Açıkalın ve ekibi HGC’de

Kanatlı Mahallesi Muhtar Adayı Adnan Cengiz Açıkalın ve beraberindeki azalar Hatay Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret ederek, 30 Mart’ta yapılacak olan Mahalli İdareler Seçimleri öncesinde basın açıklaması gerçekleştirdi.
Açıkalın ve ekibi HGC’de
Muhtar sadece kağıda mühür basma ile sorumlu kişi değildir.Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirilen basın Hatay Gazeteciler Cemiyeti’nde gerçekleştirilen basın toplantısında yapacakları hizmetleri açıklayan Kanatlı Mahallesi Muhtar Adayı Adnan Cengiz Açıkalın; “1964 doğumlu ve 50 yıldan bu yana Kanatlı mahallesinde ikamet eden bir mahalle sakini olarak mahallemizin hak ettiği hizmetlere kavuşmasını sağlamak amacı ile 30 Nisan 2014 günü yapılacak yerel seçimlerde mahalle muhtarlığı için aday oldum. İnsan odaklı, mahalle sakinlerinin sorunlarına ve ihtiyaçlarına karşı çözüm üreten bir ekipten oluşan değerli arkadaşlarım ile seçimi kazanarak mutlu sona ulaşacağımıza inancımız tamdır.” diye konuştu. Muhtar sadece kağıda mühür basma ile sorumlu kişi değildir diyen Kanatlı Mahallesi Muhtar Adayı Adnan Cengiz Açıkalın; “Muhtar, mahallesinde ne olup bittiğini bilen, resmi kurumlarla devamlı irtibat halinde olan ve bunu mahalle sakinlerine duyuran kişidir. Amacımız mahalle sakinlerinin gönüllü katılımıyla ortak ihtiyaçları belirleyerek mahallenin, belediye ve diğer kamu kurum ve kuruluşlarıyla iyi ilişkiler kurmasını sağlayarak, mahallemize en iyi hizmeti kazandırmaktır. Antakya’mızın en gözde mahallelerinden birisi olan Kanatlı mahallemizde uzun yıllar muhtarlık yapan sevgili Mustafa Kandemir’e yapmış olduğu hizmetlerden ötürü teşekkür ediyorum. Birçok adayın mücadele edeceği seçimde tüm muhtar adaylarımıza başarılar diliyorum.” diyerek sözlerini tamamladı.Kanatlı Mahallesinde buluna Şahinnaz oto kiralama şirketi yöneticisi Kazım Çaylı göndermiş olduğu çiçek ile Açıkalın ve ekibine başarılar dileyerek ,yanlarında olduklarını belirtti.30 Mart Mahalli İdareler Seçimlerinde Kanatlı Mahallesi’nden Muhtar Adayı olan Adnan Cengiz Açıkalın’la birlikte azalar Talip Köleoğlu, Ö. Cemil Kuru, Ahmet Kör, Kenan Yiğitbaşı, Abdusamat Genco, İbrahim Rüstemoğlu, Radiye Yücel, Adnan Yurdagül’den oluşuyor.
Talip KÖLEOĞLU
Fotograflarla Hatay Editörü
        İRADE Gazetesi
Açıkalın ve ekibi HGC’de haberi 25 Mart 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  54965 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle