Adalet Bakanı Ergin hafta sonu ziyareti

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, ''İskenderun uzun süredir toprağın suyla buluşması gibi hizmet anlamında, yerel yönetimde, AK Parti'nin hizmet anlayışını, belediyecilik anlayışını özlemiş bir yöremiz'' dedi.
Adalet Bakanı Ergin hafta sonu ziyareti
  Ergin, İskenderun Yelken Kulübü'nde AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatıyla bir araya geldi.
     İskenderun ilçesinin Hatay'ın en önemli merkezi olduğunu ifade eden Ergin, burada görev ve sorumluluk almanın büyük önem taşıdığını kaydetti.
     10 yıldır Türkiye'ye hizmet eden bir kurumun temsilcileri olduklarını ifade eden Ergin, şöyle konuştu:
      
     ''Sorumluluk aldıktan sonra gereğini yerine getirmek de bir o kadar önemli. İşimiz onurlu bir iş. 10 yıldır bu ülkeye hizmet eden bir kurumun temsilcileriyiz. İskenderun uzun süredir toprağın suyla buluşması gibi hizmet anlamında, yerel yönetimde, AK Parti'nin hizmet anlayışını, belediyecilik anlayışını özlemiş bir yöremiz. Bu açıdan sizin yapacağınız görevle bu hasret, özlem inşallah sona erecek. Göstereceğimiz dayanışma, gayretimiz bu neticeyi İskenderun'a, Hatay'a getirecek. Beraberce bu bayrağı daha yukarılara taşıyacağız.''
     AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz de yeni yapılan kongre sonucunda göreve geldiklerini belirterek, amaçlarının İskenderun Belediyesini AK Parti belediyesi yapmak olduğunu söyledi.
     Toplantıya, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İl Başkanı İsmail Kimyeci ve yönetim kurulu üyeleri katıldı.