Adalet Bakanı Ergin Hatay da

 Adalet Bakanı Sadullah Ergin, ''Türkiye, bu büyük ülke, bu büyük millet, hamiyetiyle, potansiyeliyle gençlerini de yaşlılarını da 74 milyon insanını da huzur ve barış içerisinde yaşatmaya muktedir bir ülke'' dedi.
Adalet Bakanı Ergin Hatay da
Ergin, Hatay Valisi Mehmet Celalettin Lekesiz, Garnizon Komutanı Albay Semih Erdoğan, AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı Lütfü Savaş ile Huzurevi Yaşlı Bakım ve Rehabilitasyon Merkezi Müdürlüğünü ziyaret etti.
     Huzurevi bahçesinde Sosyal Hizmetler Çocuk Esirgeme Kurumu'nda (SHÇEK) kalan çocuklarla, huzurevi sakinlerinin bayramını kutlayan Ergin, Kurban Bayramı'nın herkese hayırlar getirmesini temenni etti.
     Her kötü günün bayram tadında olmasını dileyen Ergin, ''Türkiye, bu büyük ülke, bu büyük millet, hamiyetiyle, potansiyeliyle gençlerini de yaşlılarını da 74 milyon insanını da huzur ve barış içerisinde yaşatmaya muktedir bir ülke. Allah devletimizin imkanlarına kısıt getirmesin, bu milletin ufkunu açsın ve en kötü günümüz bayram tadında olsun'' diye konuştu.

     Ergin, daha sonra çocuklara ve huzurevinde kalan yaşlılara çeşitli hediyeler vererek bayramlarını kutladı.
     Ergin ve beraberindekiler huzurevi ziyaretinin ardından 22 Eylülde Diyarbakır'ın Sur ilçesinde terör örgütü PKK üyelerinin ateş açması sonucu ağır yaralanan ve hastanede şehit olan polis memuru Erman Tosun'un merkeze bağlı Akasya Mahallesi'ndeki annesi Emine Esmeray ile eşi Aslı Tosun'u ziyaret ederek bayramlarını kutladı.
     Şehit ailesine her zaman destek olmaya hazır olduklarını belirten Ergin, onlara sahip çıkacaklarını söyledi.
     Şehit annesi Emine Esmeray da yetkililerin desteği sayesinde başlarının dik olduğunu belirtti. 
    
Adalet Bakanı Ergin Hatay da haberi 07 Kasım 2011 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  66375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle