Adalet Bakanı Ergin, Hatay'da

 Adalet Bakanı Sadullah Ergin, geçtiğimiz hafta, İskenderun ilçesine bağlı Karaağaç beldesinde denizde boğulan Kur'an kursu öğrencilerinden Eyyüp Can Seher ve Ramazan Duran Güven'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu.
Adalet Bakanı Ergin, Hatay'da
Hatay'ın İskenderun ilçesi Çankaya Mahallesi'nde yaşayan aileyi evinde ziyaret eden Ergin, Eyyüp Can Seher'in babası Ali Seher'e başsağlığı diledi.
     Baba Seher ile bir süre görüşen Ergin, ''Allah, genç kardeşimizin mekanını cennet eylesin, tüm İskenderunluların başı sağolsun'' dedi.
     Ergin, daha sonra İskenderun'a bağlı Azganlık beldesindeki Ramazan Duran Güven'in ailesine taziye ziyaretinde bulundu. Baba Ali Güven tarafından karşılanan Ergin, aile yakınlarına başsağlığı diledi.
     Ergin'e ziyareti sırasında, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz ile bazı partililer eşlik etti.
     Gaziantep ve Şanlıurfa'ya düzenlenen gezinin ardından 20 Mayıs'ta Karaağaç'a gelen Kur'an kursu öğrencileri Eyyüp Can Seher, İzzet Zorba, Ramazan Duran Güven, Mehmet Bilgin, Ömer Faruk Kurter ve Mustafa Kul girdikleri denizde boğulmuştu.
Adalet Bakanı Ergin, Hatay'da haberi 27 Mayıs 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  138750 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle