ADAM KAYIRMACILIK VE YOLSUZLUKLA MÜCADELE EDECEĞİZ

Her gün bir ilçe gezerek seçmenle bir araya gelen Saadet Partisi Hatay Milletvekili adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, Kırıkhan ilçesinde vatandaşlarla bir araya geldi.
ADAM KAYIRMACILIK VE YOLSUZLUKLA MÜCADELE EDECEĞİZ

Beraberinde milletvekili adayları, Nevin Zeytineli, Metin Yeşilkaya, Mustafa Ertaç, Atila Erol ve partililer Kırıkhan ilçesinde Esnaf ve Sanayi Odası, Kırıkhan Motorlu Taşıma Kooperatifi, bazı medya, dernek ve esnaf ziyaretlerinde büyük ilgili ile karşılandı.Gittiği yerlerde vatandaşlardan destek isteyen Çalışkan birlik beraberlik mesajları vererek projelerinden bahsetti.Vatandaşları Milli İttifak’a oy vermeye davet eden Çalışkan,  herkese davamızı anlatacağız, Havuz medya bu ittifaka yeteri kadar yer vermese de, seçim barajı ve seçim yardımı adaletsizliği gibi engeller olsa da, tek tek herkese gidip gerçekleri anlatacağız.Adaletsizlik yolsuzluk ve adam kayırmacılık ilimizde ve tüm Türkiye’de olduğuna vurgu yapan Çalışkan, yandaşı değil herkese eşit adalet ve haklının yanında olarak bu haksızlıklarla mücadele edeceklerini söyledi.Projeleri arasında, Asgari ücret açlık sınırı altında olmayacak diyen Çalışkan, asgari ücretten vergi de almayacaklarını belirtti. Kamu çalışanı ve emeklilere Ramazan ve Kurban bayramında birer maaş ikramiye vereceklerini kaydeden Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, emeklilikte yaşa takılanların sorunlarını çözme adına da emekli olmak için yaş değil, prim günü esas olacaktır” diye konuştu.

 

ADAM KAYIRMACILIK VE YOLSUZLUKLA MÜCADELE EDECEĞİZ haberi 13 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Mesut Mutlu adına  tarafından  3270 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle