ADD HATAY ŞUBE BAŞKANI KURAN:

ADD HATAY ŞUBE BAŞKANI KURAN: -''ÇÖLAŞAN'IN SÖZLERİ BAZI MEDYA GRUPLARI TARAFINDAN DEĞİŞİK YORUMLARA ÇEKİLDİ''
ADD HATAY ŞUBE BAŞKANI KURAN:
Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hatay Şubesi Başkanı Kezban Kuran, Gene Başkanları Tansel Çölaşan'ın sözlerinin bazı medya grupları tarafından değişik yorumlara çekildiğini ileri sürdü.
     Kuran, yaptığı yazılı açıklamada, 18 Eylül Cumartesi günü ''Doğu Akdeniz Toplantısına'' katılan Çölaşan'ın paneldeki sözlerinin çarpıtıldığını savundu.
     Kamuoyunun yanlış yönlendirilmek istendiğini iddia eden Kuran, şöyle konuştu:
     ''Çölaşan'ın sözleri bazı medya grupları tarafından değişik yorumlara çekildi. Çölaşan, panelde yaptığı konuşmada, 'evet' oyu kullanan vatandaşları 'bilinçli oy kullanıp kullanmayanlar' olarak ikiye ayırmış, devamında ise 'o oylar bilinçli ise ne ala. Bilinçli olmayan ve neye oy verdiğini bilmeden oy kullananlar bana göre gaflet ve delalet içindedirler.' demiştir. Bilinçsiz olarak 'evet' kullananların ise kısa sürede aydınlatılması gereğini vurgulamıştır. Ancak bu görüş, eksik verilerek bazı gazetelerde sanki 'evet' oyu veren herkesi gaflet ve dalalet içinde gösteriyormuş gibi ele alınmış, günlerdir konu hemen hemen herkesin gündemini oluşturmuştur.''
ADD HATAY ŞUBE BAŞKANI KURAN: haberi 28 Eyl 2010 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  180905 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle