ADD HATAY ŞUBESİ GENEL KURULUNA DOĞRU

Atatürkçü Düşünce Derneği (ADD) Hatay Şube Başkanı Kezban Kuran, derneğin yıpranmaması için olağanüstü kongre kararı aldıklarını bildirdi. 
ADD HATAY ŞUBESİ GENEL KURULUNA DOĞRU
Kuran, yaptığı yazılı açıklamada, dört yıldır dernek başkanlığını, büyük bir onur ve sorumluluk duyarak ve herkese yapıcı bir yaklaşımla yürütmeye çalıştığını ifade etti.
     Gelinen noktada yönetim kurulu üyeleri arasında yaşanan uyumsuzluğun yönetimi verimli çalışma noktasından uzaklaştırdığını belirten Kuran, şöyle devam etti:
     ''Şunu önemle ve inanarak söylüyorum ki yönetimimde yer alan her arkadaşım birbirinden değerli ve çalışkan insanlardır. Fakat bir arada çalışabilmek karşılıklı güven ve saygı ister. Güven ve saygının kaybolduğu bir ortamda huzur bozulur ve birlikte iş yapılamaz. Evliliklerde dahil hiçbir kurumsal birliktelik bozulmak için kurulmamıştır. Yönetimimizde iyi niyetle göreve başlamış, bu süreçte bazı anlaşmazlıklar üyeler arasında iletişimi bozmuştur. Bütün bunlara rağmen yola devam etmenin, derneğimizin yıpranmaması için olağanüstü kongre kararı aldık. İddia edildiği gibi iç dinamiklerin giderek bozulması söz konusu değildir. Aslında olağan üstü kongre kararı iç dinamiklerin korunması adına alınmıştır.''
     Kuran, 6 Kasım tarihinde yapılacak genel kurula tüm üyeleri beklediklerini kaydetti.