Adem Yeşildal Mahalle gezilerine devam ediyor

Yaklaşan milletvekilliği genel seçimleri öncesi çalışmalarına hız veren Ak Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, mahalle ve işyeri ile çarşı ziyaretlerine devam ediyor.
Adem Yeşildal Mahalle gezilerine devam ediyor
Seçim çalışmaları kapsamında mahalle ve ev ziyaretlerine devam eden Yeşildal’ın bu ziyaretleri adeta miting havasında geçiyor. Milletvekilliği devam eden Yeşildal’a halk yoğun ilgi gösteriyor. Geride kalan dönemde Hatay Milletvekilliği görevini başarıyla yapan Yeşildal, Hatay’a kazandırdığı yatırımlarla adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştı. Yeşildal ziyaretlerinde yaptığı konuşmada Hatay’a gelen yatırımların artarak devamı için Ak Parti iktidarına gerek olduğunu belirtiyor.Yeşildal seçim ziyaretleri kapsamında Antakya, Altınözü ve Yayladağı’nın birçok mahallesini tek tek gezerken, aynı zamanda ev ve işyeri ziyaretlerini de ihmal etmiyor. Yeşildal’ın ziyaretleri gösterilen yoğun ilgi nedeniyle kısa sürede mini ölçekli mitinglere dönüşürken, Adem Yeşildal ev ekibi gösterilen ilgiden oldukça memnun.Bugüne kadar Hatay’a yapılan yatırımların takipçisi olacağını ve bundan sonra da yatırımların devam etmesi için çalışacağını kaydeden Adem Yeşildal; “Ak Parti iktidarında Hatay ve ülkemize yapılan hizmetler ortada. Bu hizmetler herkesin gözü önünde ve kimsenin inkar etme gibi bir lüksü yok. Bizler ‘halka hizmeti Hakk’a hizmet olarak’ gördük, bu şiar doğrultusunda da ülkemize faydalı işler yapmaya devam ediyoruz. Vatandaşımızın huzuru ve refahı için, halkımızın menfaatleri doğrultusunda işler yaptık. Ülkemizin ekonomik seviyesini yükseltmek için ciddi çalışmalar yaptık. Bu çalışmaların sonucu olarak da halkımızı refaha ulaştırdık” dedi.Memleketin sorunlarını yerinde görmek ve olumlu tespitler yapmak için mahalle ziyaretlerine ilin her bölgesinde devam eden Adem Yeşildal, gittiği bölgelerde halkın büyük sevgi gösterileriyle karşılanıyor. Yeşildal ziyaretlerinde Ak Parti’nin bugüne kadar eğitim, sağlık, ulaştırma ve sosyal ihtiyaçlar gibi birçok konuda vatandaşa hizmet için var gücüyle çalıştığını belirterek, bu gelişimlerin devamı için oy istiyor. Adem Yeşildal önümüzdeki günlerde yapılacak seçimin ülkenin istikrar ve büyümesi için bir dönüm noktası olduğunu hatırlatarak, vatandaşların doğru kararı vereceğine inandığını aktardı.Yayladağı Belediye Başkanı Mehmet Kalkan’ın oğlunun düğün törenine de katılan Adem Yeşildal, genç çifte ömür boyu mutluluklar diledi. Ardından Saray Caddesi esnafını tek tek dolaşarak görüşlerini alan Adem Yeşildal, esnafın daha çok kazanması ve ekonomiye artı değer sağlaması için Ak Parti olarak çeşitli yollarla esnafı desteklediklerini açıkladı.


 
Adem Yeşildal Mahalle gezilerine devam ediyor haberi 03 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Gülen Tarhana adına  tarafından  2365 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle