AFACANLAR İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU

Dörtyol’da okul öncesi eğitime yeni bir anlayış kazandıran Afacanlar Kreş ve Çocuk Kulübü içinde bulunduğumuz ramazan ayında da birlik ve kaynaşmanın güzel bir örneğini sergileyerek minik yavruları ve velileriyle birlikte iftar sofrasında buluştu.
AFACANLAR İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU
Karaca Restoranda tertiplenen iftar yemeğine Afacanlar Kreş ve Çocuk Kulübü’nün 30 minik yavrusu ve velileri katıldı. Minikler için çocuk menüsünden oluşan özel bir sofra hazırlanırken veliler ise ramazan ayının ruhuna ve maneviyatına yakışan bir iftar yaptı.   Afacanlar Kreş ve Çocuk Kulübü İşletmecisi Zehra Çınar konuklarını kapıda karşılarken Emekli Eğitimci Emel Çınar ise iftar sonrası yaptığı teşekkür konuşmasında; “Afacanlar Kreş ve Çocuk Kulübü ailesi olarak içinde bulunduğumuz bu aziz ve mübarek ramazan ayında sizlerle bir arada olmak istedik. Davetimizi kırmayarak iştirak ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Önümüzdeki yaz dönemini aileler en iyi şekilde değerlendirerek yavrularımızı temel eğitime hazırlamalıdır. Biz profesyonel bir ekiple yaz döneminde yavrularımızın sosyal, kültürel, sanatsal ve fiziki gelişimlerine katkı sunmaya devam edeceğiz. Sizlerle olan bağlarımız ve birlikteliğimiz sürerken, yaz dönemi için açtığımız sınıflarımıza kayıtlarımız başlamış durumda. Yoğun da bir ilgi görmekte. Bundaki en büyük etken sizlerin bizler için ortaya koyduğu olumlu referanslar. Kayıt için gelen bir çok veliden sizlerin isimlerini duyuyor ve sizlerin verdiği olumlu  düşünceleri aktararak çocuklarını bizlere emanet etmek istiyorlar. Buda bizleri çok memnun ediyor. Hepinize teşekkür ediyor hayırlı ramazanlar diliyorum” dedi.        
AFACANLAR İFTAR SOFRASINDA BULUŞTU haberi 16 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Dörtyol Belediyesi adına Hatay Dörtyol muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4745 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle