AGC DEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

Antakya Gazeteciler Cemiyeti Hatay Büyükşehir Belediye Başkanlığını yapılan tüm itirazlara rağmen kazanan Lütfü Savaş’ı makamında ziyaret etti.
AGC DEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET

AGC’nin gerçekleştirdiği ziyarete başta AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu olmak üzere AGC Yönetim Kurulu katıldı.Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş AGC’li yöneticileri makam odasında karşılarken ziyarette kısa bir konuşma yapan AGC Başkanı Ahmet Abdullahoğlu, “Öncelikle Başkanı tebrik ediyorum. Zor bir süreçten sonra başkanlık koltuğuna oturdu. Biz her zaman iyinin ve güzelin yanındayız. Ancak yanlış yapılan işlerin de karşısındayız” dedi.Kendilerine verilen sorumluluğun bilincinde olduklarını aktararak sözlerine başlayan Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, “Biz bize verilen emanetin farkındayız. Antakya Belediyesinde yaptığımız güzel işleri burada devam ettireceğiz. Hatay’da toparlayıcı olacağız” ifadeleri ile konuşmasını noktaladı.Başkan Savaş’ın konuşmasının ardından Antakya Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Ahmet Abdullahoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’a plaket takdim etti.

AGC DEN BAŞKAN SAVAŞ A ZİYARET haberi 03 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  22775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle