AGD DİVAN TOPLANTISI

Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şubesi aylık il divan toplantısını Antakya’ya bağlı Narlıca Beyza İş Merkezindeki Habib-i Neccar Kültür Merkezinde gerçekleştirdi.

AGD DİVAN TOPLANTISI

İl yönetimi ve ilçe temsilcilerinin katılımı ile yoğun bir şekilde gerçekleşen programa Saadet Partisi Genel İdare Kurulu Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan da katılarak bir konuşma yaptı.AGD Hatay Şube Başkanı Serkan Bulut, çalışmalarına hız ve farklılık katan Anadolu Gençlik Derneği’nin geleceğe yönelik yapılan çalışmaların verimliliğine dikkat çeken bir konuşma yaptı.Daha sonra söz alan Dr. Necmettin Çalışkan Anadolu Gençlik Derneği’nin bu genç erkek ve bayanların çalışmalarıyla ileride hayırlı hizmetlere ve öz değerlerine bağlı bir nesil ile sonuç vereceğine inandığını söyledi.Öğleden önce ve sonra iki oturumla gerçekleşen programda komisyon başkanlarının sunumlarının ardından şube komisyonları ve ilçe başkanlarından alınan raporlarla toplantı sona erdi.

AGD DİVAN TOPLANTISI haberi 02 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  33145 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle