AGD DİVAN TOPLANTISI

Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şubesi Mayıs Ayı Divan Toplantısı Beyza Piliç Narlıca Tesisleri Habib-i Neccar Konferans Salonunda gerçekleştirildi.

AGD DİVAN TOPLANTISI

Saadet Partisi GİK Üyesi Dr. Necmettin Çalışkan'ın onur konuğu olarak bulunduğu toplantıya, Esder Hatay Şube Başkanı Fahri Serdar Özal, tüm ilçelerden yaklaşık 200 AGD üyesi ve izleyiciler  katıldı. Toplantı Kur'an-ı Kerim tilaveti ile açıldı. Toplantıda dernek üyelerine eğitimci, yazar, kişisel gelişim uzmanı Mehmet Baki Öztürk “Etkili İletişim ve Motivasyon” konulu eğitim verdi. Konuşmasını gençlerle birlikte sık sık “her şey bizimle başlar” sloganıyla renklendiren Baki Öztürk, kişinin kendi iç dünyasında buna inanmış ve bu doğrultuda her ne olursa olsun hedefine kilitlenmiş olmasının hayatta başarılı olmanın tek sırrı olduğunu söyledi. Öztürk ayrıca, yapılan her işin niteliğini ve niceliğini kullanılan dilin belirlediğini ve dilimizi değiştirmekle hayatımızdaki birçok şeyi de iyiye doğru değiştirebileceğimizi dile getirdi. Eğitimde dinleyicilere sunduğu sinevizyon ve videolarla da Kainat'ın en ufak atomundaki mikro düzenle evrenin makro düzeni arasında müthiş bir uyum ve benzerlik olduğunu vurgulayan Öztürk, dünyanın boş ve geçici, asıl olanınsa ahiret olduğunu hatırlattı.            Eğitimin ardından AGD Hatay Şube Başkanı Serkan Bulut gündeme ilişkin değerlendirmelerde bulunarak derneğin gelecek ay yapacağı faaliyetler hakkında teşkilat mensuplarını bilgilendirdi. Mayıs ayı boyunca ilçelerde yapılan çalışmalar kısaca değerlendirildi.

AGD DİVAN TOPLANTISI haberi 28 Mayıs 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  35455 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle