AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YENİ YERİNDE

Uzun süredir Çaylı Mahallesinde zor koşullar altında hizmet veren Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi yeni yerine taşınarak kaliteli hizmet sunmaya başlayacak.
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YENİ YERİNDE
Numumeevler Mahallesi Şehit Polis Necati Keskin Caddesi Üzerinde Adliye karşısında yeni yerine yapılacak olan açılış töreniyle taşınacak olan Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde hazırlıklar son aşamaya geldi.2000 m2 kapalı alanı bulunan yeni binada 21 adet tekli poliklinik bulunuyor. Önceki binasında dört hekimin sırt sırta çalışıldığı düşünüldüğünde poliklinik sayısı bile hizmet kalitesinin ne kadar artacağının sinyallerini vermekte.Yeni yapılan Dörtyol Ağız ve Diş Sağlığı Merkezinde engellilerde unutulmamış ve girişe en yakın yerde bir adet Engelli Polikliniği oluşturulmuş ve engelliler için pozitif bir ayrımcılık yapılmış.Binada ayrıca Panoramik Röntgen, RVG cihazı da var. Doktorlar için giyinme odası ve dinlenme odası da mevcut. Hasta İletişim Birimi öncekine nazaran çok daha aktif hale getirilmiş. Engelli lavabosu, normal lavaboların yanı sıra bina içerisinde yemekhane, mescitte ve arşiv odaları da mevcut. Bina en verimli şekilde kullanılarak planlama en doğru şekilde yapılmış. Bekleme odalarının yanı sıra toplantı odaları ve hizmet içi eğitimin verileceği salonlarda hazırlanmış.           
Sedat İSKENDEROĞLU/DÖRTYOL(Hatay),(DHA)
 
 
AĞIZ VE DİŞ SAĞLIĞI MERKEZİ YENİ YERİNDE haberi 19 Mayıs 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Nejla Çetinoğlu adına  tarafından  2485 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle