AHMET ATAKAN MEKANIN CENNET OLSUN

10 Eylül 2013'te düzenlenen ODTÜ'deki protestolara destek eylemi sırasında yüksekten düşerek yaşamını yitiren 23 yaşındaki Ahmet Atakan, ölümünün birinci yıl dönümünde mezarı başında anıldı.
AHMET ATAKAN MEKANIN CENNET OLSUN

Defne İlçesi Çekmece Mahalle Mezarlığı'ndaki anma etkinliğine Ahmet Atakan'ın ailesinin yanı sıra Gezi Direnişi sırasında hayatını kaybeden Abdullah Cömert'in annesi Hatice Cömert, Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel Korkmaz ve ağabeyi Gürkan Korkmaz, Ethem Sarısülük'ün annesi Sayfi Sarısülük, Berkin Elvan'ın babası Sami Elvan ile Mehmet Ayvalıtaş'ın ağabeyi Volkan Ayvalıtaş katıldı. Oğlunun mezarı başında gözyaşlarına boğulan anne Emsal Atakan, "Seni bir yıldır kara toprağa verdim, dayanamıyorum oğlum, bak Abdullah'la Ali İsmail'in annesi de burada" diyerek ağıt yaktı.CHP Hatay Milletvekilleri Hasan Akgöl ve Mehmet Ali Ediboğlu ile sanatçılar Ferhat Tunç ve Pınar Aydınlar da anmaya katılanlar arasındaydı.

AHMET ATAKAN MEKANIN CENNET OLSUN haberi 11 Eyl 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  28220 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle