AJANS PRESS YEREL MEDYA BULUŞMASI

Haber takibi sektöründe dünya çapında başarılı faaliyetler gerçekleştiren Ajans Press, yerel medya ile de yakın diyalogunu sürdürmeye devam ediyor.
AJANS PRESS YEREL MEDYA BULUŞMASI
Ajans Press bölge temsilcisi Seçil Akgöl ile temsilci yardımcısı Abdullah Akıncıoğlu, Cumartesi günü Antakya Madoevinde yerel medya temsilcileriyle kahvaltıda buluşarak habercilik sektörüyle ilgili sohbet toplantısında bulundular.
Samimi bir ortamda gerçekleşen kahvaltılı toplantıda ajans temsilcileriyle basın mensupları habercilik konusunda karşılıklı görüş alışverişinde bulundular. Ajans Press bölge temsilcisi Seçil Akgöl, geçtiğimiz 2012 yılı değerlendirmesini ve yeni yılda ki hedeflerini şöyle açıkladı: Hedeflerle ilgili bilgiler Hatay genelinde Hatay Valiliği başta olmak üzere büyük ilçe belediyeleri ve diğer bazı kurumlar müşterimiz oldu. Mesela TR63 düzeyindeki 3 ilin de merkez belediyeleri hizmeti bizden alıyorlar.
 Medyadaki geri dönüşümün kuruluşlara katkısını anlatmak konusunda başarısız olduk ki özel kuruluşlara hizmet verme noktasında başarılı olmadığımızı söylemeliyim. Zaman zaman bu sayı değişse de Hatay genelinde yaklaşık 12-15 gazete yayınlarını düzenli olarak yolluyor. Hem sektörde benim yeni olmam hem de görev alanımdaki illerde medya takibine bakış açısı yüzünden ilk yıl için hedefimizi düşük tutmuştuk. TR63 olarak tek bakanlığımız Adalet Bakanlığı, tüm illerin valilikleri, merkez belediyeleri, oda/borsalarını öncelikle hedef müşteri olarak belirlemiştik ki bu anlamda %80-85 civarlarında başarılı olduk. Bu yıl da öncelikle geçen seneki müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerin devamlılığını sağlamak sonra da geçen seneden başarılı olamadığımız hedeflerimize ulaşmayı sağlamak istiyoruz.” dedi.
AJANS PRESS YEREL MEDYA BULUŞMASI haberi 28 Ocak 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  44105 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle