AK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMASI

03 Mart 2018 tarihinde yapılan 2. Olağan Kongrede Sayın Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız ve Genel Merkezimiz tarafından aday gösterilip, AK Parti Defne İlçe Başkanı olarak delegelerimizin teveccühü ile seçildim.

Bayrağı aldığım yerden çok yükseklere taşımak bana ve teşkilatıma nasip oldu.

24 Haziran 2018 Milletvekilliği seçimlerinde, 15 İlçe içerisinde oyunu arttıran tek İlçe olduk. Böylelikle AK Parti 5.Milletvekilini çıkartmaya hak kazandı.

31 Mart 2019 Büyükşehir Belediye seçimlerinde önceki seçim sonuçlarına istinaden oylarımızı %90 arttırma başarısında bulunduk.

Ne mutlu bizlere bu kutlu yolda büyük zaferlere imza attık. Partimizin kuruluşundan bu güne kadar birçok kademede görev almış bir kardeşiniz olarak yine önümüzdeki süreçlerde Sayın Cumhurbaşkanımızın ve Genel Merkezimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Bize düşen her türlü hizmeti gücümüzün yettiği ölçüde yerine getirmeye gayret sarf edeceğiz. Bu bağlamda her daim Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip ERDOĞAN’ın ve Genel Merkezimizin vereceği her görevi seve, seve yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.

Bu duygu ve düşüncelerle 3.Olağan Kongrede Defne İlçe Başkanlığına Aday olmayacağımı, bildirmek isterim.

Bu bir bayrak yarışıdır. Bu bayrağı devir alacak arkadaşıma şimdiden başarılar diliyor, kendisine ve Defne teşkilatımıza bir nefer olarak sonuna kadar destek olacağım.

Çıktığımız bu yolda beni yalnız bırakmayan, Milletvekillerimize, İlçe Başkanlarıma ve Teşkilatlarına, Belediye Başkanlarımıza, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanlarına ve Teşkilatlarına, Defne Teşkilatımın değerli yöneticilerine ve Ak Parti Hatay Ailesine teşekkür ediyorum.

Ne mutlu bana ki böyle bir ailenin ferdiyim.

Birlikte yürüyecek daha çok yolumuz var. Aşkımız, Sevdamız, Yârimiz, Yarınımız, VATANIMIZ Var.

Bizim Sevdamız TÜRKİYE. Bizim Sevdamız AK Parti.

Bizim Sevdamız Recep Tayyip ERDOĞAN.

Saygılarımla..

Kenan TÜRKMEN

AK Parti Defne İlçe Başkanı

AK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMASI haberi 14 Şubat 2020 13:38 tarihinde FirmaRehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay / Defne muhabirimiz Hatice Ekmekçi tarafından Siyasi Parti Teşkilatları, Ak Parti İl İlçe Başkanlıkları sektörüne eklenmiş olup  240 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 2 kişi tarafından beğenilmemiştir.
Haberi Beğendiniz mi?
Okunma
Muhabir
Kategori
Şehir
AK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMASI haberi, Hatay Defne Yerel Haberleri hatay ili defne ilçesi mahallesinde Yerel kategorisinde yer almakta olup 2020 yılı içerisinde 240 kişi tarafından ziyaret edilmiştir.
Ak+Parti+Defne+İlçe+Başkanından+Basın+Açıklaması Haberin+Detayları+için+Tıklayın!
Bizi Beğendiysen Sayfanda Paylaş ve Oy Ver!
AK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMASIAK PARTİ DEFNE İLÇE BAŞKANINDAN BASIN AÇIKLAMASI51 0.0 | 0 Oy