AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARINA ÇILDIR SEÇİLDİ

AK Parti Hatay Milletvekili H.Bayram Türkoğlu, ''Hedefimiz ülkemizi yüceltmek, yükseltmek ve yaşam refahını arttırmaktır'' dedi.
AK PARTİ DÖRTYOL KADIN KOLLARINA ÇILDIR SEÇİLDİ
Türkoğlu, Atatürk Parkı'nda gerçekleştirilen AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Kongresi'nde yaptığı konuşmada, son 9 yılda iktidar olan AK Parti'nin 20-30 yılda yapılamayanı gerçekleştirdiği, hükümet çalışmalarından herkesin mutlu olduğunu söyledi.
                         
     Partilerin güçlenmesinde gençlik ve kadın kollarının önemli payının bulunduğuna dikkati çeken Türkoğlu, ''Hedefimiz ülkemizi yüceltmek, yaşam refahını artırmaktır. Sadece Türkiye'de değil, dünyadaki mazlum ülkelere de yardımlarımız sürmektedir. AK Parti iktidarı sayesinde Türkiye A'dan Z'ye her konuda kendini yenilemiştir. Yurt dışında da ülkemizin itibarı artmıştır'' diye konuştu.
     Konuşmalardan sonra, Divan kurulu başkanlığını Hatay İl kadın kolları başkanı Alev Seçme'nin yaptığı genel kurula katılarak bir konuşma yapan AK Parti Hatay İl Başkanı İsmail Kimyeci AK Parti'nin tüm teşkilatları ve kadın kollarının bir aile olduğunu ve her zaman aile birliği içerisinde çalışacaklarını, böylece ülkenin ve insanların dert ve sıkıntılarını ortadan kaldıracaklarını belirterek, kadın kollarının bundan sonraki çalışmalarında da başarılar diledi
     Tek liste halinde gidilen Kadın Kolları Kongresinde Güzin Çıldır AK Parti Dörtyol Kadın Kolları Başkanlığına yeniden seçildi.
         
     Başkan Çıldır Kendisini yeniden destekleyen tüm arkadaşlarına teşekkür etti.
     Kongreye, İlçe Başkanı Abdullah Arıcan ve yönetim kurulu üyeleri, Altınçağ ve Yeşilköy Belediye Başkanları ve partililer katıldılar.