AK Parti heyetinden HGC'ye nezaket ziyareti

AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, İl Genel Meclisi Başkanı Mehmet Gülen, AK Parti İl yönetim kurulu üyeleri ve AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, Hatay Gazeteciler Cemiyetine nezaket ziyaretinde bulundular.
AK Parti heyetinden HGC'ye nezaket ziyareti
HGC Başkanı Ahmet Yetişen, cemiyet yönetim kurulu üyeleri ve basın mensuplarıyla dün sabah cemiyet binasında kahvaltıda buluşan AK Parti heyeti, sıcak bir sohbet ortamı oluşturdu.
Cemiyet Başkanı Yetişen, konuklarını ağırlamaktan mutluluk duyduklarını belirterek siyasi partilerin ve sivil toplum kuruluşlarının demokrasi hayatımızda önemli yeri olduğunu vurguladı
AK Parti İl Başkanı Kimyeci'de ziyarette yaptığı konuşmada; “AK Parti İl teşkilatı olarak basın camiası olarak yaptığınız faaliyetlerinizi takdirle karşılıyoruz. Bu güne kadar görevlerimizi birlikte yaptık ve yapacağız. Sizlerin memleketimizin geleceği adına yaptığınız çalışmalardan çok memnunuz. AK Parti teşkilatı olarak, siz basın mensupları ile birlikte olmak el birliği içinde memleketimizin kalkınması için neler yapabiliriz düşüncelerinizi almak için buradayız.
Hatay'ın Büyükşehir Belediyesi olması şehirdeki devlet yatırımlarının artması demektir. Yatırımların fazla olacağı gibi, şehirdeki sorunlar da daha çabuk çözülecektir. Milletimizin yaşamını kolaylaştırmak adına birçok faydası vardır.
İlçe sayısının artırılması yerel hizmetlerin hızlı çözülmesi içindir. Genellikle köyler ve beldelere hizmet akışının süratli bir şekilde artırılması düşünülmüştür. Alt yapısı müsait olan Payas sayılı beldelerden birisidir. TBMM Genel Kurulunda görüşmeler devam etmektedir. Payas'la ilgili süreç bu çalışmalardan sonra belli olacaktır.” dedi.