AK PARTİLİ GENÇLERDEN MÜNAZARA YARIŞMASI

Hatay AK Parti İl Gençlik Kolları Münazara yarışması düzenledi. 
AK PARTİLİ GENÇLERDEN MÜNAZARA YARIŞMASI
Antakya Belediyesi Meclis Salonu'nda AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç ev sahipliğinde tertiplenen münazara yarışmasına Adalet Bakanı Sadullah Ergin, AK Parti Hatay Milletvekili Adem Yeşildal, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, Merkez İlçe Başkanı Emrullah Gülen, AK Parti Gençlik Kolları Genel Başkanı Zafer Çubukçu, AK Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen ile çok sayıda teşkilat üyesi katılım gösterdi.
AK Parti İl Gençlik Kolları Başkanı Av.Ahmet Atıç münazara yarışmasında yaptığı konuşmada, AK Gençliğin, Başbakan ve AK Parti Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın izinden gittiğini ve kendilerine onu örnek aldıklarını ifade ederek, “Siyasette sayın baş-
bakanımız ve aynı zamanda AK Parti Genel Başkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan'ı kendimize örnek alıyoruz. Onun göstermiş olduğu yolda hiç durmadan yürüyeceğiz.” dedi.

Adalet Bakanı Sadullah Ergin, münazara yarışmasında kısa bir konuşma yaptı. Konuşmasında AK Gençlerin önemli bir misyon üstlendiğini ve geleceğin AK gençlerin elinde olduğunu hatırlatan Bakan Ergin, “Yapılan münazara yarışması beni yıllar öncesine götürdü. Bende öğrencilik yıllarımda münazara yarışmasına katılmıştım. Bunların oldukça faydalı olduğunu düşünenlerdenim” dedi.
Moderatörlüğünü Ahmet Zeytineli'nin yaptığı münazara yarışmasında Jüri üyeliklerini Süleyman Tenekecioğlu, Ömer Tuncer ve Aylin Solağan yaptı. 16 takımın katıldığı ve 20 ko-nunun ele alındığı münazara yarışmasında 1.liği Antakya, 2.liği İskenderun, 3.lüğü Altınözü ve 4.lüğü Belen AK Parti gençlik kolları elde etti.