AK PARTİLİ KADINLARDAN AŞURE ETKİNLİĞİ

Antakya Belediyesi ile AK Parti Hatay İl Kadın Kolları Başkanlığı işbirliğiyle mübarek Muharrem ayı münasebetiyle “Aşure Günü” etkinliği düzenlendi.
AK PARTİLİ KADINLARDAN AŞURE ETKİNLİĞİ
Belediye eski bina önünde düzenlenen Aşure ikramı etkinliğinde vatandaşlara aşure ikramı yapıldı.Aşüre günü etkinliğine Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, İl Başkan Yardımcısı Yusuf Seçmen, Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen, Gençlik Kolları Başkanı Ahmet Atıç, Hatay Belediyeler Birliği Meclis üyeleri, parti teşkilatı üyeleri ve vatandaşlar katılım gösterdi.Ak Parti İl Kadın Kolları Başkanı Alev Seçmen etkinlikte yaptığı açıklamada, mübarek Muharrem ayı dolayısıyla kadın kolları teşkilatı olarak geleneksel Aşure Günü etkinliği düzenledik. Mübarek bereket ayında insanlarımızın hayır dualarıyla etkinliğimize katılım göstermesinden ötürü duyduğumuz mutluluğu ifade etmek istiyorum. Katkı ve desteklerinden ötürü Antakya Belediye Başkanımız Doç.Dr.Lütfü Savaş’a ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” dedi.AK Parti İl Başkanı İsmail Kimyeci, “Antakya Belediye Başkanımızı ve Kadın Kolları Teşkilatımızı böyle hayırlı bir etkinliğe vesile olmalarından ötürü tebrik ediyorum. Mübarek Muharrem ayında Yüce Allah dualarımızı kabul etsin.
 Antakya’nın fiziksel gelişimine yaptığı hizmetlerin yanı sıra bu tür manevi duyguların had safhaya ulaştığı etkinlikleri de destekleyen Sayın Başkanımızı kutluyorum. Belediye Başkanımız bizleri bu güzel buluşmada yalnız bırakmadı. Sayın Savaş’a ve Kadın Kolları Başkanımız Sayın Alev Seçmen’e, parti teşkilatı üyelerimize, vatandaşlarımıza ve tüm emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş ise Aşure Günü etkinliğinde bizzat vatandaşlara Aşüre ikramında bulunarak “ Mübarek Muharrem ayında bereketin, dayanışmanın ve yardımlaşmanın ifadesi olarak bu güzel etkinliği Ak Parti Kadın Kolları teşkilatımızla birlikte düzenlemekten dolayı çok mutluyuz. Bereketle dolu Muharrem ayında bu anlamlı etkinliği gerçekleştirmenin kıvancını yaşıyoruz. Allah dualarımızı kabul etsin. Birliğimizi, dirliğimizi, beraberliğimiz, dayanışma ve yardımlaşma duygularımızı doruk noktaya ulaştıran bu etkinliğe tüm emeği geçenleri tebrik ediyorum. Manevi duygularımızın en üst seviyelere çıktığı bu anlamlı etkinliğe katılım gösteren herkese teşekkür ediyorum.” dedi.