AKADEMİ HASTANESİ 2016’YA ERKEN MERHABA DEDİ

                      Akademi Hastanesi çalışanları eski yıla “güle güle”, yeni yıla “hoşgeldin” dedi.Akademi Hastanesi her yıl geleneksel hale getirdiği yılsonu yemeğini yine çalışanlarıyla birlikte büyük bir coşkuyla kutladı.
AKADEMİ HASTANESİ 2016’YA ERKEN MERHABA DEDİ
Geçtiğimiz cumartesi günü Helena Center’da gerçekleşen geceye tüm personel eşleriyle birlikte katılarak  tüm yılın stresini attılar. Yılın personellerinin de seçildiği gecede, hastane yönetimi tarafından seçilenlere ödülleri takdim edildi.Gecede Akademi Hastanesi Yönetimi adına konuşma yapan Başhekim Op. Dr. Memet KILIÇLAR; Her kademede görev alan siz Akademi ailesi fertlerinin özverili çalışmaları sonucunda bugün buradayız. Gururla söyleyebiliyoruz ki ‘’sağlık hizmeti sunumunda güvenilir bir hastaneyiz’’. İnsanlığa verdiğiniz bu değer ve hizmet için herkese teşekkür ederim.Arkadaşlar, zaman hiç kimsenin bırakın durdurmayı yavaşlatamadığı bir hızla akıp gidiyor. Daha dün gibi hastanemiz gecesinde ‘’3 yılı devirdik’’ demiştik. Bugün 4 yıl bitmiş, 5.yıla girmiş bulunmaktayız.Yönetimdeki arkadaşlarımın çabası ve sizlerin desteği ile 2016 yılında yeni branş, bölüm ve projeler hazırlıyoruz. Zamanı geldikçe görüleceği üzere bizler her zaman bilimsel destek ve yeniliklere açık olmaya devam edeceğiz.Arkadaşlar, hangi konuda olursa olsun BAŞARI’ yı yakalamak kolay olmamıştır. Halkımızın gözünde zorlukları aşarak başarıyı yakalayan siz Akademi çalışanlarını tebrik ediyor, bunun devamını diliyoruz. Hemen herkesin yakından takip edip desteklediği sosyal projelerimiz için de teşekkür ediyorum. Kırgınlıkların unutulduğu, sevgi ve huzur dolu, çocuklarımızın barış içinde yaşayacağı savaşsız bir dünya ve Yönetim kurulu adına gönlünüzce güzel bir gece ve güzel bir yıl geçirmenizi diliyorum. Herkesi tekrar sevgi ve saygıyla selamlıyorum. Dedi.
                                                                                                                              
AKADEMİ HASTANESİ 2016’YA ERKEN MERHABA DEDİ haberi 23 Aralık 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1695 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle