AKADEMİ HASTANESİ’NDE 23 NİSAN KUTLANDI

Özel Antakya Akademi Hastanesi’nde tedavi gören çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını hastanede kutladılar.
AKADEMİ HASTANESİ’NDE 23 NİSAN KUTLANDI
Hastalıkları nedeniyle tedavi gören çocuklar 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı coşkusunu tedavi gördükleri hastanede yaşadı. Çocuklar animasyon gösterileri ile hastalıklarını kısa süreliğine de olsa unutma fırsatı buldu.Akademi Hastanesi Çocuk Servisinde düzenlenen etkinlikte, Akademi Hastanesi Yönetimi, çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı kutlayarak, kendilerine hediyelerini takdim ettiler.
Akademi Hastanesi Yönetimi’ nin yaptığı açıklamada; ‘’Öncelikle tüm çocuklarımızın, Atatürk’ün mirası olan ve çocuklarımıza armağan ettiği 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramını kutluyoruz. Hastanemizde tedavi gören çocuklarımızı kutlamalardan mahrum etmek istemedik. Çocuklara bayram coşkusunu yaşatmak amacıyla bu etkinliği düzenledik, Hastanemizde düzenlediğimiz 23 Nisan etkinliğini geleneksel hale getireceğiz. Amacımız çocuk bayramını hasta çocuklarımızla birlikte kutlayarak onları tedavi sürecinden kısa sürede olsa uzaklaştırmak ve moral vermektir.’’Çocuklar aldıkları hediyelerle hem bayram coşkusunu yaşadılar hem de palyaço ile birlikte keyifli saatler geçirdiler. Serviste yatan çocukların mutluluğu gözlerinden okunurken, çocukların aileleri düzenlenen organizasyondan ötürü Akademi Hastanesi Yönetimi’ne teşekkürlerini sundular.
 
AKADEMİ HASTANESİ’NDE 23 NİSAN KUTLANDI haberi 28 Nisan 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  8200 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle