AKADEMİ HATIRA ORMANI‏

Geçtiğimiz günlerde projeyi başlattığını duyuran Özel Antakya Akademi Hastanesi, Proje kapsamında Akademi Hastanesi’nde dünyaya gelen her bebek için bir fidan dikim töreni düzenledi.  Fidanlar, ‘’Akademi Hastanesi Hatıra Ormanı’’nda yeşerecek. 
AKADEMİ HATIRA ORMANI‏
Dünyada Rahat Bir Nefes Alsınlar’ Sloganıyla çevre bilinci oluşturulan Akademi Hastanesi ve Orman Müdürlüğü işbirliği ile gerçekleştirilen ‘’Her Bebeğe Bir Fidan’’projesi Akademi Hastanesi’nde başlatılmış, her yeni bebeğe fidan sertifikası hastane yönetimi tarafından bebeklerin ailelerine takdim edilmişti.
Törende görüşlerine başvurduğumuz Akademi Hastanesi Yönetimi tarafından yapılan açıklamada; Gelecek nesillere bırakacağımız en anlamlı ve en paha biçilmez miras, sağlıklı yaşanabilecek bir çevre ve zenginleştirilmiş bir tabiattır. Tabiatı korumanın ilk adımı ormanlarımızın korunması ve zenginleştirilmesidir. Ormanlar tabiatın ve dolayısıyla bütün canlıların akciğeri ve nefesidir.Dikim töreninde; hastane yönetimi, hastalar, personel ve personel aileleri hazır bulundu. Keyifli geçen Dikim töreni sonrasında katılımcılara hastane yönetiminin hazırlattığı ikramlar verildi. Dikim töreni, katılımcılar tarafından büyük beğeni topladı.
AKADEMİ HATIRA ORMANI‏ haberi 16 Kasım 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  1375 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle