Akbez'de futbol turnuvası

 Hassa İlçesi'ne bağlı Akbez beldesinde halı saha futbol turnuvası başladı.
Akbez'de futbol turnuvası
 Akbez Belediyesi öncülüğünde özel bir halı sahada düzenlenen turnuvaya, ilçe merkezi, belde ve köylerden 15 takım katılıyor.
     Puan usulü ile yapılacak maçlar öncesinde turnuvaya start veren Akbez Belediye Başkanı Abdurrahman Demirel, bu yıl 3'üncüsünü düzenledikleri geleneksel halı saha futbol turnuvasına katılan takımlara başarı diledi.

     Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği turnuvanın belde için önemli bir spor faaliyeti olduğunu vurgulayan Demirel, ''Biz, halkımızın gösterdiği ilgiden son derece memnunuz. Gençlerimizi kötü alışkanlıklardan uzak tutmak ve yeteneklerinin ortaya çıkmasına yardımcı olmak amacıyla düzenlediğimiz turnuvanın, dostluk, barış ve kardeşlik içerisinde son bulmasını temenni ediyorum'' dedi.
     Demirel'in konuşmasının ardından başlayan ve bir hafta süreceği belirtilen turnuvada, dereceye giren takımlara çeşitli ödüller verileceği öğrenildi.
Akbez'de futbol turnuvası haberi 03 Mayıs 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  155400 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle