AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ

Dershanecilikten Özel Okula dönüşüm sürecinde Hatay’ da ilk olan Akdeniz Eğitim Kurumları dün yapılan törenle ilk mezunlarını verdi.
AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ
Özel Akdeniz Lisesi ve Özel Hızır Sağlık Meslek Lisesinde düzenlenen törenlerde okul birincileri takdir belgelerini aldı.Dönüşüm sürecini hızlı ve başarılı bir şekilde tamamlayan Akdeniz Eğitim Kurumları kurucusu Kadir Gök mezuniyet sevincini Özel Akdeniz Lisesi öğrencileriyle birlikte yaşadı.Özel Hızır Sağlık Meslek Lisesi Müdürü Süreyya Genç’te yaptığı açıklamada; “2014-2015 eğitim öğretim yılını 15 öğretmen ve 106 öğrenciyle başarılı bir şekilde tamamladık. Önümüzdeki yıldan itibaren bu yıl üçüncü sınıfa geçen öğrencilerimiz staj uygulamasına başlayacaklar. Sağlık sektöründe görev alacak olan öğrencilerimizin “Önce İnsan” bilinciyle yetişmeleri için bizler üzerimize düşeni yaparken bu hususta öğrencilerimizin gösterdiği duyarlılık ise bizleri ayrıca memnun etmekte. Yavrularımızın yaz tatilini en verimli şekilde değerlendirmelerini ve bolca dinlenmelerini tavsiye ediyorum” dedi.  
AKDENİZ EĞİTİM KURUMLARI İLK MEZUNLARINI VERDİ haberi 12 Haziran 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1725 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle