Akgöl CHP’li Gençlerle Bir Araya Geldi

CHP Hatay Milletvekili Hasan Akgöl CHP İl Gençlik Kolları Başkanı Esin Cepni ile birlikte CHP Reyhanlı İlçe Başkanlığını ziyaret etti.
Akgöl CHP’li Gençlerle Bir Araya Geldi

Reyhanlı İlçe Başkanı Tamer Apiş tarafından karşılanan Milletvekili Akgöl, Reyhanlı İlçe Yönetimi ve CHP Reyhanlı Gençlik Kolları Başkanı ve Üyeleri ile kahvaltı edip çalışmaları ve sorunları hakkında bilgi alışverişinde bulundu.

Önümüzdeki süreçte CHP örgütlerine ve özellikle Cumhuriyet gençliğine büyük iş düşeceğini belirten Akgöl, “Sevgi ve saygıyı örgütlerimizde ve insan ilişkilerimizde egemen kıldığımız sürece CHP’nin önüne çıkarılabilecek her türlü engeli aşacak dinamizme ve kararlılığa sahip oluruz. Ana kademe yöneticileri gençlerin hedef odaklı ve verimli bir şekilde çalışabilmeleri için destek olmaları gerektiğini düşünüyorum.” dedi.  

Cumhuriyet Halk Partisi gençliğinin dişini tırnağına takarak ülkenin sürüklenmekte olduğu uçurumdan çekilip kurtarılması için çalıştığını ve emeklerinin ve mücadelelerinin cesaretlendirilmesi gerektiğini belirten Akgöl Hatay milletvekili olarak kendisinin üzerine düşen her türlü katkıyı vermeye hazır olduğunu ve gençlik kollarının önümüzdeki süreçte yapacağı etkinliklere katılarak destek vermeye devam edeceğini belirtmiştir.

CHP Hatay İl Gençlik Kolları Başkanı Esin Cepni de daha çok çalışmaları gerektiğinin farkında olduklarını ifade ederek, “hedeflerimize ancak birlikte mücadele ederek ulaşabiliriz.” diyerek, partililerine daha fazla dayanışma daha fazla mücadele çağrısı yaptı. Kahvaltı sonrası İlçe gençlik Kolu başkanı Yılmaz Sinirli ile birlikte Akgöl’e bir Atatürk Ajandası ile Takvimi hediye eden gençlik kolu başkanları, yaklaşan yerel seçimlere bütün güçleriyle hazırlandıklarını belirttiler.