ALİ ARSLAN BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU

Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Müdürlüğünden isteğe bağ-lı olarak emekliye ayrılan Ali Arslan 33 yıllık Kamu Görevini başarıyla yerine getirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyor.
ALİ ARSLAN BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU
Ankara Namık Kemal Ortaokulunda 1982 yılında Türkçe Öğretmeni olarak meslek hayatına başlayan Ali Arslan başarılarla dolu 33 yıllık eğitimcilik serüveninin ardından Süleyman Demirel Anadolu Lisesi Müdürü iken 15 Temmuz 2015 tarihi itibariyle isteğe bağlı olarak emekli oldu.Ali Arslan emekliliğiyle ilgili ilk açıklamasını “Her zaman büyük desteklerini gördüğüm” dediği basın kuruluşlarının temsilcilerine verdiği kahvaltıda yaptı.Dün Fourway Otelde gerçekleştirilen kahvaltıya İlk Kurşun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Ali Rıza Arıkan, İlkkurşun Gazetesi Yazı İşleri Müdürü ve DHA Dörtyol Temsilcisi Sedat İskenderoğlu, Marka Şehir Gazetesi İmtiyaz Sahibi Rıdvan Kaya ve Yeni Doğuş Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Fatih Şeker katıldı.Ali Arslan yaptığı açıklamada; “Kamudaki görevim 15 Temmuz 2015 tarihinde sona ermiş bulunuyor. Özellikle 1994 yılından beri Süleyman Demirel Anadolu Lisesinde görev yaptığım süre zarfında siz değerli basın kuruluşlarımızın her zaman büyük desteğini gördüm. Bu nedenle emekliliğimi de ilk olarak sizlerle paylaşmak istedim. Şahsıma ve görev yaptığım kuruma sağladığınız katkılardan dolayı teşekkür ederim.” dedi.İleriye dönük projelerini daha sonra paylaşacağını belirten Ali Arslan’ın öğretmenlik ve idarecilik dönemi başarılarla dolu.  Ali Arslan Kimdir;1960 yılında Dörtyol’da doğan Ali Arslan Nurettin Baransel İlkokulu, Dörtyol Merkez Ortaokulu ve Dörtyol Deneme Lisesini bitirdikten sonra İstanbul Atatürk Eğitim Fakültesinden 1980’ de mezun oldu. Askerlik görevini İzmir Menemen’ de kısa dönem olarak tamamladı. 1982 yılında Ankara Namık Kemal Ortaokulu Türkçe Öğretmeni olarak göreve başlayan ve sırasıyla Kırıkkale Hacılar Ortaokulu, Aksaray Endüstri Meslek Lisesi, Aksaray Yenikent Lisesi, Osmaniye Mehmet Akif Lisesi, İskenderun Yunus Emre Ortaokulu, Payas Lisesi ve son olarak Dörtyol Süleyman Anadolu Lisesi 1994 yılından 2015 yılma kadar uzanan 33 yıllık bir serüven.Dörtyol’un başarılı okullarından Süleyman Demirel Anadolu Lisesi 1994-1996 yıllarında iki yıl öğretmenlik,1996-1998 yıllarında Müdür Yardımcılığı, 1998-2007 yılları arasında Müdür Başyardımcılığı, 2007-2010 yıllarında Müdür Vekilliği, 2010-2015 yılları arasında Müdür olarak görev yaptı. Görevi esnasında 2000 yılında Ankara Hacettepe Üniversitesinde ve Hatay Mustafa Kemal Üniversitesinde Eğitimi Yönetimi Kurulları, Ulusal ve Uluslar arası Seminerlerde ve Çalıştaylarda görev aldı. Görev yaptığı sürede Uzman Öğretmenliği Belgesi ve çeşitli tarihlerde 1 Aylıkla Ödüllendirme Belgesi, 1 Üstün Başarı Belgesi, 4 Başarı Belgesi, 4 Takdir Belgesi, 8 Teşekkür Belgesi aldı. Bu güzel ülke için binlerce öğrenci yetiştiren Ali ARSLAN 15.07.2015 tarihinde görev yaptığı Süleyman Anadolu Lisesinde kendi isteği ile emekli oldu.İlk Kurşun Gazetesi olarak böylesine başarılı bir eğitim idarecisinin bilgi ve birikimlerini kullanmasını ve daha nice öğrencilere rehberlik yapmasını temenni ediyor, bundan sonraki haya-tında da başarılar diliyoruz.
ALİ ARSLAN BASINLA KAHVALTIDA BULUŞTU haberi 31 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1010 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle