Ali İsmail mezarı başında anıldı

<span style="background-color:rgb(255, 255, 255); color:rgb(51, 51, 51); font-family:roboto,tahoma,arial,helvetica,sans-serif; font-size:15px">Eskişehir&#39;de katledilen 19 yaşındaki Ali İsmail Korkmaz, &ouml;l&uuml;m&uuml;n&uuml;n 2&#39;inci yıld&ouml;n&uuml;m&uuml;nde mezarı başında anıldı.&nbsp;</span>
Ali İsmail mezarı başında anıldı

Ekinci Mahallesi Mezarlığı'ndaki anmaya Ali İsmail Korkmaz'ın annesi Emel, babası Şahap, ağabeyi Gürkan Korkmaz ve yeğenleri, CHP'li Defne Belediye Başkanı İbrahim Yaman, Abdullah Cömert'in annesi Hatice ve ağabeyi Adnan Cömert ile CHP'li eski Hatay milletvekili Hasan Akgöl katıldı.Anma etkinliğinde kısa bir konuşma yapan ağabey Gürkan Korkmaz, büyük bir acı yaşadıklarını belirterek, "bizim için artık hayat karanlık maalesef. Ama biz bir nebzede olsa güçlü durabiliyorsak, bu sizlerin sayesindedir. Maalesef bu analar ağlıyor ama dileğimiz başka annelerin ağlamaması" dedi. "Biz Ali İsmail'in anısını, onun hayat felsefesiyle, barışla aydınlık bir dünya hayaliyle devam ettirmeye çalışıyoruz. Temennimiz başka anaların ağlamaması, başka evlerin yıkılmaması" diyen Korkmaz, "çünkü Ali İsmail evimizin neşesiydi. Bundan sonra başka analar ağlamasın, başka Ali İsmailler, başka Abdocanlar, başka Ahmetler yitirilmesin. Biz başka anaların ağlamadığı bir dünya istiyoruz. İnanıyoruz ki o gün bir gün gelecek" ifadelerini kullandı.

Ali İsmail mezarı başında anıldı haberi 13 Temmuz 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  4115 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle