ALINÖZÜ’NE SOSYAL MARKET AÇILDI‏

<p style="margin-left:0cm; margin-right:0cm"><strong>Hatay B&uuml;y&uuml;kşehir Belediyesi sosyal belediyecilik adı altında Hatay genelinde sosyal market a&ccedil;ılışlarına devam ediyor. 9. olma &ouml;zelliğini taşıyan sosyal market Altın&ouml;z&uuml; il&ccedil;esinde a&ccedil;ıldı.</strong></p>
ALINÖZÜ’NE SOSYAL MARKET AÇILDI‏
Sosyal Market açılışına,  Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın eşi Nazan Savaş, CHP Kadın Kolları Başkanı Filiz Haksöz, Samandağ Belediye Başkanı Mithat Nehir’in eşi Hülya Nehir, CHP Hatay İl Başkanı Ertuğrul Gün, CHP Altınözü ilçe başkanı Hamit İsaoğulları, ve çok sayıda Altınözü halkı katılım gösterdi.Hatay Büyükşehir Belediyesi hoşgörü ve kardeşlik kentine yakışan projesiyle Hatay’ın her ilçesinde yapmayı planladığı sosyal marketlere bir yenisini daha ekledi.Hatay’ın her ilçesinde kurulan Sosyal Marketler, dar gelirli ve ihtiyaç sahibi vatandaşlarımıza, kıyafet, ev eşyası, vb. ürünleri belediyenin tahsis ettiği araçlar yardımıyla ihtiyaç sahibine ücretsiz olarak ulaştırıyor.
 
 
ALINÖZÜ’NE SOSYAL MARKET AÇILDI‏ haberi 19 Ekim 2015 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  1265 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle