ALİYAD Onursal Başkanı Eskiocak Vali Lekesiz’i Ziyaret Etti

Alevi İslam İnancını Yaşatma Derneği (ALİYAD) Onursal Başkanı Nasrettin Eskiocak; Antakya Ticaret ve Sanayi Odası (ATSO) Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak ile Selman Eskiocak eşliğinde  Vali Lekesiz’i ziyaret etti.
ALİYAD Onursal Başkanı Eskiocak Vali Lekesiz’i Ziyaret Etti
 Gerçekleşen ziyarette konuşan  Nasrettin Eskiocak, kabulden dolayı Vali Lekesiz’e teşekkür ederek, son günlerde ilimizde yaşanan olumsuz gelişmelerden dolayı duyduğu üzüntüyü paylaştı. Gezi Parkı olayı ile başlayan söz konusu olumsuz durumun bir an önce sona ermesini dilediklerini de ifade eden Sayın Eskiocak, Hatay’daki birlik ve beraberliği kimsenin bozamayacağını sözlerine ekledi.
 
Vali Lekesiz de, ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek, ilimizin nazik bir süreçten geçtiğini, önemli olanın; bugünleri ilimizde yüzyıllardır var olan barış ve hoşgörü ortamına bir zarar vermeden atlatmak olduğunu söyledi.Vali Lekesiz, ‘Bu hassas süreçte, hepimizin en üst düzeyde sorumluluk anlayışı ile hareket etmesi, söylediklerine ve yaptıklarına dikkat etmesi, yanlış anlaşılabilecek söylemlerden kaçınması, ilimizdeki barış ve huzur ortamının korunması anlamında önem taşımaktadır.’ dedi.