Almanya’dan İşbirliği Ziyareti

Almanya’nın önde gelen teknik üniversitelerinden biri olan Braunschweig Teknik Üniversitesi Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Prof. Dr. Wael Adi üniversitemizi ziyaret etti.

Almanya’dan İşbirliği Ziyareti

Rektör Yardımcımız Prof. Dr. Mehmet Fatih Can tarafından kabul edilen konuk öğretim üyesiyle üniversitemiz Dış İlişkiler Birimi Genel Koordinatörü Doç. Dr. Muharrem Keskin, Elektrik ve Elektronik Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Emin Ünal ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim üyesi Yrd. Doç. Dr. Yakup Kutlu’nun yer aldığı ve farklı konuların ele alındığı toplantıda bir araya gelindi. Yapılan toplantıda, iki üniversite arsında ortak proje, öğrenci ve akademisyen değişimi yapılması, bilgisayar veri güvenliği ve kriptoloji konusunda Mustafa Kemal Üniversitesinde kısa kurslar düzenlenmesi konularında işbirliği yapılmasına ve Erasmus anlaşması imzalanmasına karar verildi.  Toplantı sonrasında, konuk öğretim üyesi İskenderun kampüsünde Mühendislik Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Ertuğrul Baltacıoğlu ve Bilgisayar Mühendisliği Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Serdar Yıldırım’ı ziyaret etti.  Daha sonra Elektrik Elektronik Mühendisliği ve Bilgisayar Mühendisliği bölümü öğretim elemanları ile işbirliği konusunda karşılıklı bilgi alışverişinde bulunuldu.

 

 

 

Almanya’dan İşbirliği Ziyareti haberi 04 Ocak 2014 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  48775 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle