ALPEREN OCAKLARINDAN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ

Hatay Alperen Ocakları İl Yönetim Kurulu üyeleri Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

ALPEREN OCAKLARINDAN BAŞKAN SAVAŞ’A NEZAKET ZİYARETİ
Ziyarette Alperen Ocakları İl Başkan Vekili Mahmut Urfalıoğlu, eski başkan Abidin Payas, yönetim kurulu üyeleri Yavuz Ayan, İbrahim Alkan, Kadir Erdoğan, İsmail Kaya, Oktay Abacıoğlu, Gazi Balcı ve M.İbrahim Balcı katılım gösterdi.  Alperen Ocakları İl Başkan Vekili Mahmut Urfalıoğlu ziyarette yaptığı konuşmada, yeni kongre yaptıklarını ve yönetim kurulunun yeni oluştuğunu bu nedenle nezaket ziyareti gerçekleştirdiklerini belirtti. Ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, olağan genel kurul sonrasında yeni oluşan yönetime görevlerinde başarılar diledi.
 Son iki yıldır komşu ülke Suriye’de yaşanan olaylar sonrasında ilimiz açısından kritik bir süreç oluştuğuna dikkatleri çeken Başkan Savaş, “Bu süreçte il genelinde birlik, beraberlik ve dayanışma toplantıları gerçekleştiriyoruz. Bu toplantılarımıza siyasi parti kimliklerini bir kenara bırakan ilçe, belde belediye başkanlarımız, muhtarlarımız, kanaat önderlerimiz ve sivil toplum kuruluşlarımız katılarak, bu oluşuma büyük destek verdiler. Ecdadımızdan miras kalan bu toprakları birlik, beraberlik ve dayanışma ruhu ile gelecek nesillere aktarmalıyız.” dedi.