ALTINÖZLÜLER DERNEĞİNDEN SAVAŞ A ZİYARET

Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday ve beraberindeki yönetim kurulu üyeleri, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

ALTINÖZLÜLER DERNEĞİNDEN SAVAŞ A ZİYARET
Karşılıklı sohbet ve fikir alışverişi şeklinde geçen ziyarette Belediye Başkanı Savaş, Altınözlüler Derneği üyelerinin çeşitli konularda sordukları soruları yanıtlama imkanı bularak, fikir alışverişinde bulundu.Altınözlüler Derneği Başkanı Ömer Kuday ziyarette yatığı açıklamada, "Sayın Başkanımız bizlerle her fırsatta bir araya gelerek, sağolsunlar derneğimizden ve üyelerimizden desteğini esirgemiyor. Göreve geldiği günden bu yana şehrimizin kalkınmasına ve gelişimine yönelik yaptığı hizmetlerden dolayı Sayın Başkanımıza teşekkür ediyoruz. Altınözlüler Derneği olarak Sayın Belediye Başkanımızı Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı olarak görmek istiyoruz. Başarılı çalışmalarını bu mevkide de sürdürmesini arzu ediyoruz. Sayın Başkanımıza bundan sonraki hizmet döneminde başarılı çalışmalarının devamını diliyoruz.” dedi.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr.Lütfü Savaş, “Görev süremiz boyunca memlekette yaptığımız hizmetlerimizi, yatırımlarımızı ve proje çalışmalarımızı yürütürken daima sivil toplum kuruluşlarımızla işbirliği içinde hareket ettik. Bu duruma özen göstererek derneklerimizle sürekli bir araya gelerek, istişarelerde bulunduk, sorunları ilk ağızdan dinleyerek çözümlerini birlikte gerçekleştirdik. Çalışmalarımızı bu düşünce ve zihniyetle sürdürmeye devam ediyoruz. Birlik ve beraberlik içinde yapılan hizmetlerden en sağlıklı sonuçlar ortaya çıkar. Yaptığımız ve yapacağımız hizmetlerde derneklerimizin emeği, katkıları çok büyüktür. Nazik düşüncelerinden ötürü Altınözlüler Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Başkanı Ömer Kuday ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerine teşekkür ediyorum.” dedi.