ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NİN İFTAR YEMEĞİ

Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şubesi’nin düzenlemiş olduğu iftar yemeğine katıldı.

ANADOLU GENÇLİK DERNEĞİ’NİN İFTAR YEMEĞİ
Ramazan ayı boyunca Antakya Belediyesi Semt Pazarı Kompleksi’nde düzenlenecek iftar buluşmasına  Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş, Başkan Yardımcısı İzzet Kakil, Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şube Başkanı Recep Bilgin ve yönetim kurulu üyeleri ile çok sayıda vatandaş katılım gösterdi.Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şube Başkanı Recep Bilgin, mübarek Ramazan ayında düzenlenen iftar yemeğinde tek bir çatı altında bir arada olmanın vermiş olduğu huzur ve mutluluğunu yaşadıklarını, derneklerine verdiği destek ve sağladığı katkılardan dolayı Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ve tüm emeği geçenlere teşekkür ettiklerini  ifade etti.
 Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş iftar öncesinde yaptığı kısa konuşmada, “Mübarek ramazan ayında birlik, beraberlik ve kardeşlik duyguları içerisinde aynı sofrada ezan sesi ile iftarımızı yapıyoruz. Manevi yönden duyguların en yüksek noktada bulunan ramazan ayında birbirimize, sevgiyle bakarak dayanışmamızı ve kardeşliğimizi daha da pekiştiriyoruz. Belediyemizle işbirliği yaparak Ramazan ayı boyunca burada hemşehrilerimize iftar yemeği ikramından ötürü Anadolu Gençlik Derneği Hatay Şube Başkanı Recep Bilgin’in nezdinde tüm dernek üyelerine, hayırseverlerimize ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum.” dedi.