ANADOLU SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ SU:

ANADOLU SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ SU: -''ATATÜRK'ÜN TALİMATIYLA KURULAN KURULUŞUMUZ BUGÜN TÜRKİYE'NİN HER YERİNDE HİZMET VERMENİN GURURUNU YAŞIYOR''
ANADOLU SİGORTA GENEL MÜDÜRÜ SU:
 Anadolu Sigorta Genel Müdürü ve Türkiye Sigorta ve Reasürans Birliği yönetim kurulu üyesi Mustafa Su, Atatürk'ün talimatıyla kurulan kuruluşlarının bugün Türkiye'nin her yerinde hizmet vermenin gururunu yaşadıklarını söyledi.
     Su, Hatay'da acenteleri ziyaret ederek, sorunları dinledi ve çalışmalar hakkında bilgi aldı.
     Türkiye'de bulunan acenteleri yerlerinde ziyaret ettiklerini belirten Su, ''1 Nisan 1925'de Atatürk'ün talimatıyla kurulan kuruluşumuz, bugün Türkiye'nin her yerinde hizmet vermenin gururunu yaşıyor. Bugün 85 yaşındayız. Acentelerimizden aldığımız güçle en iyi yerdeyiz. Bu ziyaretimizin amacıda, yetkili arkadaşlarımızla birlikte sorunları yerinde tespit ederek fikir terapisinde bulunuyoruz'' diye konuştu.
     Su, daha sonra Ali-Mehmet Zelluhoğlunun sahibi olduğu ve 47 yıldır Anadolu Sigorta'nın acenteliğini yapan Zelluhoğlu Sigortacılık Hizmetleri Limited Şirketini çalışma ofisinde ziyaret etti.
     Ziyaretten dolayı memnuniyetini belirten Mehmet Zelluhoğlu, ''47 yıldır var olan ve babadan bizlere geçen acentenin hedeflerini hep yüksek tutmaya çalıştık 2010 yılının 9 ayında güney Anadolu bölgesinde 1. Türkiye'de 2 bin 700 acente içinde 16. sıraya yükselmeyi başardık. Genel müdürüm ve beraberindekilerin bizi çalışma ofisimizde ziyaret etmeleri bize güç vermiştir'' dedi.
     Ziyarette, Anadolu Sigorta Genel Müdür Yardımcıları Musa Ülken, Filiz Tiryakioğlu, Acenteler ve Pazarlama Müdürü Macit Bal, Adana Bölge Müdürü Fahrettin Güveyi de hazır bulundu