ANMOGEP'TE Sona Doğru

ANMOGEP "Antakya Mobilyacılığını Geliştirme Projemizin "Ortak Kullanım Tesisi inşaatı hızla ilerliyor. Bu projeyi Antakya Ticaret ve Sanayi Odası , Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı ile Avrupa Birliği finansal desteği ile yürütmekteyiz.
ANMOGEP'TE Sona Doğru
ATSO olarak bu projede uzun ve zor bir süreci azimle ve kararlılıkla geride bıraktık. Bu Tesis sadece Hatay Mobilyacılığı için değil ülkemiz mobilyacılık sektöründe içinde bir yapı taşıdır. Mobilyacımızın rekabet gücünü artıracak markalaşma yolunda hızla, hatta koşar adım ilerlemelerini sağlayacak bir projedir. Proje binamızda temaslarda bulunduk. Proje Koordinatörümüz eşliğinde mobilya makinaları teknik destek uzmanımız Vicente Lopez, Müşavir firma ekip lideri Kocho Shtrbevski, müşavir firma makine mühendisi Sedat Erol, İnşaat firması ortağı Zeynel Erden ve İnşaat firması Proje Müdürü Ahmet Çam bizlere bilgi sundu. Proje binamızın yakında makinaları gelecek ve tesisin içine yerleştirilerek Hatay’daki mobilya üreticilerinin hizmetine sunacağız. Tüm mobilyacı esnafımıza hayırlı olmasını dileriz.
ANMOGEP'TE Sona Doğru haberi 12 Mart 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay Antakya muhabirimiz Mehmet Katırcıoğlu Reklam Danışmanı adına  tarafından  5635 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle