ANNE VE KIZINI SONSUZLUĞA UĞURLADIK

5 Haziran 2016 Pazar günü İlimiz İskenderun İlçesi 5 Temmuz İlkokulu velilerinin organize ettiği günübirlik Osmaniye İli Aslantaş Milli Parkı gezisi sırasında yaşanan elim trafik kazası neticesinde hayatını kaybeden anne Hayriye Nur Seviner ve kızı Nehir Uludağ İskenderun’da düzenlenen törenle sonsuzluğa uğurlandı.
ANNE VE KIZINI SONSUZLUĞA UĞURLADIK
06 Haziran 2016 Pazartesi günü düzenlenen cenaze töreni öncesinde taziye ziyaretlerinde bulunan Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ ve Hatay Valisi Ercan Topaca, kazada hayatını kaybeden anne Sevgi Ayas ve oğlu Umut Ayas, anne Müzeyyen Keskin ve kızı Yağmur Keskin, anne Hayriye Nur Seviner ve kızı Nehir Uludağ ve öğrenci kardeşi Merve Gül Pembe’nin ailelerini ziyaret ederek başsağlığı dileklerinde bulundu.
Taziye ziyaretlerinden sonra İl Müftüsü Hamdi Kavillioğlu tarafından Hayriye Nur Seviner ve kızı Nehir Uludağ için Kaptanpaşa Camisi’nde öğle namazını müteakip kıldırılan cenaze namazının ardından anne-kız, gözyaşları ve dualar ile sonsuzluğa uğurlandı.Düzenlenen cenaze törenine Sağlık Bakanı Prof. Dr. Recep Akdağ, Hatay Valisi Ercan Topaca, Osmaniye Valisi Kerem Al, Hatay Milletvekilleri Adem Yeşildal, Orhan Karasayar, Fevzi Şanverdi, Mevlüt Dudu, Birol Ertem, M. Necmettin Ahrazoğlu, Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, 39. Mekanize Tugay Komutanı Tuğgeneral Hasan Polat, Mustafa Kemal Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Hasan Kaya, İskenderun Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Türkay Dereli, Vali Yardımcısı Orhan Mardinli, İl Jandarma Komutanı J.Kd.Alb. Turgay Aras, İl Emniyet Müdürü Ali Doğan Uludağ, Hayırsever İşadamı Recep Atakaş, hayatını kaybeden öğrenci ve velilerin yakınları ile çok sayıda vatandaşımız katıldı.Cenaze töreninin ardından Bakan Akdağ hastanede yoğun bakım ünitesinde tedavisi devam eden Hüseyin Eşen, Meryem Karakurt ve Ahmet Erdem Karakurt’u ziyaret ederek hastane başhekiminden yaralı vatandaşlarımızın durumu hakkında bilgi aldı.
 
ANNE VE KIZINI SONSUZLUĞA UĞURLADIK haberi 07 Haziran 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine HATAY VALİLİĞİ adına Hatay İskenderun muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  7140 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle