ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta İstanbul deplasmanında oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi.
ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

-Kadınlar Basketbol 1. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta İstanbul deplasmanında oynayacağı maçın hazırlıklarını tamamlayarak kampa çekildi. Başarılı temsilcimiz lig maçında 3 Şubat Pazar günü saat 13.30’da deplasmanda Fenerbahçe ile Ülker Arena Spor Salonu’nda karşı karşıya gelecek. 

-Kadınlar Basketbol 2. lig-

Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig (C) grubunda kentimizi başarıyla temsil eden Homend Şirincespor, bu hafta kendi sahasında Niğde Türk Telekom ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka 2 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de Antakya Spor Salonu’nda oynanacak. Homend Şirincesporlu oyuncular, kendi evlerinde oynayacakları maçta mutlak galibiyeti hedefliyor. 

-Voleybol 2. lig -

Türkiye Voleybol Erkekler 2. Lig (B) Grubu'nda kentimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi Erkek Voleybol takımı deplasmanda Belediye Plevnespor’la karşılaşacak. Müsabaka 3 Şubat Pazar günü Tokat H.Akbaş Spor Salonu’nda saat 13.00’de oynanacak. 

-İşitme Engelliler Futbol -

Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve şehrimizi Türkiye 1.İşitme Ligi 4. Grupta başarı ile temsil eden İşitme Engelliler Futbol takımı, ligde 3 Şubat Pazar günü Diyarbakır deplasmanında saat 14.00’de Diyarbakır İşitme Engelliler Futbol takımı ile mücadele verecek.