ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

     Türkiye Kadınlar Basketbol 1. Ligi'nde şehrimizi başarıyla temsil eden Homend Antakya Belediyespor, bu hafta kendi evinde 17 Şubat Pazar günü saat 14.00’da Antakya Spor Salonu’nda Ceyhan Belediyespor takımını konuk edecek.

ANTAKYA BELEDİYESİ SPOR KULÜPLERİNİN MAÇ PROGRAMI

-Kadınlar Basketbol 2. Lig- 

     Türkiye Kadınlar Basketbol 2. Lig (C) grubunda kentimizi başarıyla temsil eden Homend Şirincespor, bu hafta deplasmanda Bigaspor ile karşı karşıya gelecek. Müsabaka 17 Şubat Pazar günü saat 15.00’de Biga Spor Salonu’nda oynanacak.  

 -Voleybol 2. Lig - 

     Türkiye Voleybol Erkekler 2. Lig (B) Grubu'nda kentimizi başarı ile temsil eden Antakya Belediyesi Erkek Voleybol takımı bu hafta Antakya Spor Salonu’nda Şahinbey Belediyesi ile karşılaşacak. Müsabaka 16 Şubat Cumartesi günü saat 14.00’de oynanacak. 

-İşitme Engelliler 1.Futbol Ligi - 

     Antakya Belediyesi bünyesinde faaliyet gösteren ve şehrimizi Türkiye 1.İşitme Ligi 4. Grupta başarı ile temsil eden İşitme Engelliler Futbol takımı, ligde 17 Şubat Pazar günü Adana deplasmanında saat 14.00’de Adana İşitme Engelliler Futbol takımı ile mücadele verecek. Karşılaşma Adana 5 Ocak Stadı Dış Sahası’nda oynanacak. 

-Bedensel Engelliler Tekerlekli Sandalye Basketbol Bölgesel Ligi – 

Türkiye Bedensel Engelliler Basketbol Bölgesel Ligi (B) gurubunda şehrimizi başarıyla temsil eden Antakya Belediyesi Tekerlekli Basketbol Takımımız bu hafta Antakya Lisesi Spor Salonu’nda Hatay Yaşama Sevinci Tekerlekli Sandalye takımını misafir edecek. Şehrimizin iki başarılı temsilcisi ve kardeş takımları ligde kendi aralarında oynayacakları maçta galibiyet için mücadele verecekler.