ANTAKYA DA AŞK CİNAYETİ

Antakya ’da bir hemşire ayrılmak istediği erkek arkadaşı tarafından 8 bıçak darbesi ile öldürüldü. Öldürdüğü kız arkadaşını çok sevdiğini belirten cani sevgili, “Çok pişmanım” dedi.
ANTAKYA DA AŞK CİNAYETİ

Antakya’da özel bir diyaliz merkezinde çalışan bir hemşire erkek arkadaşı tarafından bıçaklanarak öldürüldü.Edinilen bilgilere göre Antakya’da özel bir diyaliz merkezinde çalışan Berna Özdemir (19), tartıştığı erkek arkadaşından ayrılmak istedi. Kız arkadaşının ayrılmak istemesine sinirlenen Mustafa P. (27) konuşmak için kız arkadaşının çalıştığı diyaliz merkezine gitti. Cebinden bıçağı çıkartıp bıçakladı. Bir süre konuşan çiftin, konuşması daha sonra tartışmaya dönüştü. Berna Özdemir ayrılmakta ısrar edince de, erkek arkadaşı Mustafa P.  tarafından vücudunun çeşitli bölgelerinden bıçaklandı. Vücuduna 8 bıçak darbesi alan talihsiz hemşire 112 acil ambulansıyla kaldırıldığı Antakya Devlet Hastanesinde hemen ameliyata alındı. Geçirdiği ameliyata rağmen iç kanaması durdurulamayan Berna Özdemir, yoğun bakımda yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Ayrılmak istediği için öldürdüm.  Olayda kullandığı bıçakla birlikte Hatay  Emniyet Müdürlüğü Cinayet Masası ekipleri tarafından yakalanan Mustafa P. Kız arkadaşını kendisinden ayrılmak istediği için öldürdüğünü söyledi. Berna Özdemir ile 2 yıldır çıktığını belirten Mustafa P. “Benden ayrılmak istedi. Konuşmak için işyerine gittim. Ama kararından vazgeçiremedim. Tartıştık. Sonra da cebimdeki bıçağı çıkartarak onu bıçakladım. Çok pişmanım” dedi.  Karakola götürüldüğü sırada bıçakladığı kız arkadaşının sağlık  durumunu polislere soran Mustafa P.’nin “Bir anlık sinirle oldu. Bunu ona yapmak istemezdim dediği” de öğrenildi.Mustafa P. çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilirken, olayla ilgili soruşturmanın devam ettiği açıklandı.

ANTAKYA DA AŞK CİNAYETİ haberi 15 Şubat 2013 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  220475 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle