ANTAKYA DA BOMBA PANİĞİ

İnönü Caddesi otobüs durağında unutulan çanta, bomba şüphesiyle uzmanlarca açıldığında, içinden elbise çıktı.
ANTAKYA DA BOMBA PANİĞİ
Antakya'da geçtiğimiz Cumartesi günü öğle saatlerinde İnönü Caddesi'ndeki yol kenarına bırakılan şüpheli çanta paniğe neden olurken, bomba şüphesiyle uzaktan fünye ile patlatılan çantanın içinden kıyafet çıktı.
Otobüs durağı yanına bırakılan yada unutulan çantanın çevre sakinlerince fark edilmesi üzerine, bomba olabileceği şüphesiyle durum güvenlik güçlerine bildirildi.

Bunun üzerine polis ekipleri hemen harekete geçerek İnönü caddesini motorlu taşıtlara kapadı, çevrede önlem alınarak da vatandaşlar uzaklaştırılırken, yakın işyerleri de kısmen boşaltıldı.
Tüm önlemler alındıktan sonra olay yerine gelen bomba uzmanları, koruyucu maske ve özel elbise ile yaklaşıp çantayı açtığında içinden giysiler çıktı, böylelikle meraklı bekleyen yüzlerce kişi derin bir “Ohh” çekti.
Bomba uzmanlarının incelemesi ardından, Çantada herhangi patlayıcı olmadığını tespit ettikten sonra da kapatılan yol yeniden trafiğe açıldı.
ANTAKYA DA BOMBA PANİĞİ haberi 08 Ekim 2012 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay tarafından  178930 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle