Antakya Gazeteciler Cemiyeti Görev Bölümü yaptı

Yeni Başkan Murat Berber&nbsp;<br /> 26 Aralık 2015 tarihinde Olağan Genel Kurulunu yapan ve se&ccedil;im sonrasında Antakya Gazeteciler Cemiyeti y&ouml;netimini &Uuml;stlenen Murat Berber başkanlığındaki heyet g&ouml;rev dağılımını ger&ccedil;ekleştirdi.
Antakya Gazeteciler Cemiyeti Görev Bölümü yaptı
Antakya Gazeteciler Cemiyeti Binasında Murat Berber başkanlığında toplanan Yönetim Kurulu’nda yapılan görev dağılımı sonucu Cemiyet 2. Başkanlığına Davut Zerman, Genel Sekreterliği Raci Küçük, Saymanlığa Serdar İbrahimoğlu ve Sosyal İşler Sorumluluğuna Canan Askaroğlu getirildi.Başkan Murat Berber yaptığı kısa konuşmasında, “Antakya Gazeteciler Cemiyeti olarak tüm Antakya halkını kucaklayacağız. Cemiyet olarak görevimiz, Resmi kurum ve kuruluşlarla insanlarımız arasında bir köprü oluşturmaktır. Antakya Gazeteciler Cemiyeti olarak kapımız ayrım gözetmeksizin herkese açık olacak. Tüm çalışma arkadaşlarıma başarılar diliyorum. Allah mahcup etmesin” temennisinde bulundu.
Antakya Gazeteciler Cemiyeti Görev Bölümü yaptı haberi 07 Ocak 2016 00:00 tarihinde firmarehberim.com kaynak gösterilerek Yerel kategorisine Hatay muhabirimiz Hatice Ekmekçi adına  tarafından  3595 kişi tarafından okunmuş 0 kişi tarafından beğenilip 0 kişi tarafından da beğenilmemiştir.

Hatay Firma Rehberi Firmanı Ücretsiz Ekle
Hatay Temsilcimiz olun Ek Geliriniz Olsun
Hatay Radyoları Canlı Radyo Dinle
Hatay İlanları Ücretsiz İlan Ekle
Hatay Yemek Tariflerini Ekle
Hatay Tvlerini Canlı İzle